Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik stílus tetszik Nektek...

Melyik stílus tetszik Nektek jobban?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Vagyis Blairé vagy Serenáé? El tudjátok képzelni, hogy valaki ilyen stílusban öltözködjön Budapesten hétköznap? Vagy nagyon "filmes" stílusok? Melyik az egyedibb, melyik a jobb? Köszi!



2012. nov. 7. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Serenáé jobban néz ki és igen, el tudnám képzelni. :)
2012. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Serenáé.És hasonlóan öltözködöm én is.Teljesen le lehet képzelni :D És valósítani is :)
2012. nov. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem Blairé tetszik jobban, mert nőiesebb és lágyabb, Serenáé bohókás, egyedibb. És el tudom képzelni a budapesti utcákon az ilyen stílust, mert én is Blairesen öltözködöm, azt leszámítva, hogy az én ruháim nem a Gucciból mg Loubutinból vagy miből származnak, hanem H&M-ből vagy Zarából.
2012. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik igazán. A sorozatban csak az első évadát láttam, túl unalmas, hogy tovább is kövessem.


Blair ruháját a neten állandaón nőiesként, csinosként reklámozzák - az igazság meg az, hogy kislányos és elfedi az alakot. Szinte egy olyan ruhát nem látni rajta, ami a melleket, derekat vagy akár a feneket kihangsúlyozná, egyáltalán nem nőies. Elegáns, de kislányos.


Serena meg teljesen hétköznapi, nálunk az egyetemen minden 2. csaj így néz ki.

Ha muszáj választani, inkább ő, de fogalmazzunk úgy, hogy van saját stílusom is.


BP-n mindkét stílus teljesen átlagosnak számít, ne izgasd magad.

2012. nov. 8. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
El tudok képzelni ilyen ruhákat Budapesten is,mivel naponta számos példát látok rá.A 2. sorozat egyébként jobban tetszik.Őszintén nem értem mitől lennének annyira egyediek ezek az összeállítások,hogy nagyítóval kéne az ilyen stílusú csajokat keresni.Lassan már a gimis lányok is ilyen cuccokat hordanak,nálunk az egyetemen meg később a dolgos hétköznapokban meg még többen.
2012. nov. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Blair stílusa közelebb áll hozzám, jobban tetszik. Én az ő stílusát egyedibbnek találom, de mindkettőt el tudom képzelni a hétköznapokban.
2012. nov. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem látok nagy különbséget a stílusaik között. És egyik sem tetszik igazán, persze nem is ronda, de semmi extra, sok nő öltözik így. Egyébként nem unjátok még, minden nap megkérdezi valaki, hogy milyen Blair stílusa, pedig tényleg nem nagy durranás.
2012. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!