Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sztetek gáz ez a cipő egy...

Sztetek gáz ez a cipő egy fiúnak? Nem bírom eldönteni

Figyelt kérdés

Nekem nagyon nagyon nagyon tetszik de van aki meg leszólta... és azért nem olcsó mert külföldről kell rendelni h kib.sszak rá egy csomó pénzt szal kíváncsi vok a véleményetekre.


[link]

[link]


Am egyébként is elég színes cuccokat hordok szal nem hiszem h elütne a többitől. Sztem rohadt jól néz ki =D


(Igen, meleg vok, ezt csak azért írom le, mert az ilyennél mindig van aki beszólogat a szín miatt, szal ezt meg lehet spórolni thx.)

18/F


2012. nov. 8. 11:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem tetszik, de te már válaszoltál: neked nagyon tetszik, akkor hordd, és ne érdekelj, hogy ki mit gondol róla.
2012. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de nem én fogom hordani hanem te.


Szerintem ezzel meg is van válaszolva.

2012. nov. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát jó csak ha mindenki szerint béna rajtam kívül... :(
2012. nov. 8. 12:19
 4/19 anonim ***** válasza:

Kit érdekel mit mondanak mások. :D


Vedd meg nyugodtan ha neked tetszik!

2012. nov. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Maga a Supra TK Society egy baromi jó cipő szerintem. Az egy dolog, hogy meleg vagy, és ezt így és itt vállalod is (ez becsülendő). De azt javaslom a magam részéről, hogy ne erősítsd egy ilyen színű cipővel tovább a dolgot (már az amúgy is elég erős és sokszor pejoratív előítéleteket). Van sok olyan is ebből modellből, ami még "normálisan" színes, nem ilyen rikító :) De te tudod, ez csak a magánvéleményem, egyáltalán nem leszólás :D
2012. nov. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem mind a fazonja, mind pedig a szinei borzalmasak. En biztos nem tudnek egy ferfire, aki ilyet hord ferfikent tekinteni... De ha neked tetszik vedd meg, nem nekunk kell, hogy tetsszen.
2012. nov. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

neee..ne rózsaszínbe kérlek!! Oké hogy meleg vagy,nekem végképp nincs bajom a melegekkel,de ez a cipő...

Biztos hogy van más színben is,ez nagyon nagyon csúnya hidd el nekem. Vállald fel magad,de ne ennyire.

2012. nov. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nőként sem venném fel, nemhogy férfiként. De te fogod hordani, nem én.
2012. nov. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Pedig pont a színe tetszik a legjobban, ez a rózsaszín-sárga kombó :/ Jó tudom h b.zis és azt nem mindig nyerő az arcába tolni az embereknek
2012. nov. 8. 13:10
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha nem üt el a többi cuccodtól, és neked tetszik, akkor meg is van válaszolva a kérdés :) és szarjál mások fejére. :D
2012. nov. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!