Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy ilyen szoknya milyen...

Egy ilyen szoknya milyen lenne szaténból vagy hasonló anyagból?

Figyelt kérdés

szoknya

[link]


[link]

[link]


A szín most nem számít, nekem az elsőhöz hasonló van. Nagyon alkalmi lenne, mert én egy sima hétköznap is fel szeretném venni.


2012. nov. 8. 17:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsőből nagyon alkalmi lenne szerintem, a másodikkal nem, azzal csak elegáns, dolgozni vagy egyetemre simán jó. :)
2012. nov. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fúúú nem azért mondom de szerintem az első linken lévő szoknya úgy jó ahogy van. A szatén és hasonló anyag nagyon kiment a divatból, kényelmetlen, nem tudom hordtál-e már ilyen anyagú szoknyát, de iszonyat rossz. Én biztos nem csináltatnék ilyen anyagból szoknyát. Egyrészt azért amit említettem, hogy kényelmetlen, másrészt mert folyton vigyázni kell rá, mert ugye bármihez hozzáérsz, szétmegy az anyag, no és arról ne is beszéljünk, hogy ettől nagyon hivatalos lennél. Meg csúnya is.
2012. nov. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

olyan színmélységben, mint a kék van mályvaszínű anyagom

nem tudom, nekem az elsőből tetszene

2012. nov. 8. 17:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vedd figyelembe, hogy szaténból NEM tudsz ugyanilyen szoknyát varrni/varratni. Mert nem így fog állni és kinézni, hiába van meg a szabásminta. Az eredeti képen egy keményebb, vastagabb anyagból van, aminek van tartása. A szatén meg teljesen lötty anyag. A színből okés lenne a kék, de ha olyan végeredményt szeretnél, mint ami a képen, akkor módosíts az anyag fajtáján.
2012. nov. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi, tudom, hogy milyen lenne az esése és hogy nézne ki az egész szoknya
2012. nov. 8. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!