Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem gáz hogy szivacsos melltar...

Platinateknős kérdése:

Nem gáz hogy szivacsos melltartót hordok?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és eddig csak toppokat hordtam de a nővérem nekem adta azt a melltartót ami neki volt az első. Pont jó rám. Nagyon kicsi a mellem. Nem tom hányas a melltartó de szerintem az egyik legkisebb méretű. És szeretném hordani mert ha ebbe vagyok nem látszik át a mellbimbóm nyoma a pólón, de félek hogy kicsúfolnak hogy mért hordok ilyet ha még mellem sincs. :(

2012. nov. 9. 14:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hordd nyugodtan, ha zavar, hogy átlátszik a melltartód. :) Ne foglalkozz a csúfolódókkal, mondd nekik, hogy 'Mert neked több van, mi?' és mosolyogj rájuk. :) Azért piszkálják az embereket, mert ők sem tökéletesek és ezzel próbálják kompenzálni az önbizalmukat. Rájuk se ránts. :)
2012. nov. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt is hallottam hogy ha még nő a mell nem szabad szivacsosat hordani mert akkor nagykoromba lógni fog. Ez igaz?
2012. nov. 9. 14:33
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nyugodtan hordjad, én is úgyanúgy vagyok ezzel mint te, mintha magamat hallanám:D

Azt ajánlom, hogy ne foglalkozz a csúfolókkal és tedd azt, amit te jónak látsz.

Ha nagyon tartasz ettől akkor azok előtt ne vedd le a felsőd, akikről azt feltételeznéd, hogy piszkálnának emiatt. Ha mégis muszály lenne (pl. tesiórán) akkor azokon a napokon vegyél csak simán toppot:)

2012. nov. 9. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Azért nem mindegy milyen szivacsosról van szó, amibe vastag szivacs van (ami keményebb), az minden korosztálynak gáz, mert feltűnően látszik hogy az nem a melled hanem csak szivacs.

Ha vékony szivacsos akkor az teljesen jó.

2012. nov. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Tesihez vegyél sportmelltartót, mert a szivacsos kényelmetlen lesz mozgásra. Nem fog lógni a melled, én már 11 éves korom óta hordok (együtt kellett öltözni a fiúkkal és zavart, hogy bámulnak)és rohadtul nem lóg a mellem.

Első voltam

2012. nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: Elég vékony a széle 2cm belül kicsit vastagabb.
2012. nov. 9. 14:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 12 évesen hodtam már szivacsos melltartót. 13 éves vagyok és nekem már van mellem (nem nagy, de nem is kicsi) és van olyan melltartóm, amibe alul van egy 2 centis csíkba kicsivel több szivacs. Ne értsetek félre, nem látszik nagyobbank meg semmi, csak kellett már fehér melltartó és SAJNOS mindenhol már +kkiló szivacsot raknak bele...
2012. nov. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugodtan hordjad,ha feszélyezve érzed magad,nincs ebbe semmi gáz,szóval csak nem csúfolnak már ki...ilyen korban sokan elkezdenek szivacsos melltartót hordani,nem fog tőle lógni a mell, vagyis,ha fog,akkor nem attól.
2012. nov. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FakeSmile válasza:

Szia:D

Énis ugyan így voltam.Nincs nagy mellem,a testalkatom miatt,énis szivacsos melltartót hordok egyrészt ugyanígy hogy ne látszódjon át semmi másrészt meg kényelmes.Egyszer szólt be egy ismerősöm hogy minek hordasz meltartót ha szinte nincs is melled?Mondtam neki hogy először mérje meg a p.öcsét,már ha van és aztán szólja le.Igazábok engem nem zavar a mérete,nem is teszem ki soha.Jobban szeretem ha egy fiú a szemeim a frizurám vagy az alakom dicséri mint hogy bebõfög egy 'jó a csöcsöd'-öt..:)

15/l

2012. nov. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja bocsánat amikor azt irtam hogy 2cm eres a melltartó szivacsa akkor ugy értettem hogy 2 mm eres. Elnézést.
2012. nov. 9. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!