Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hány éves korodban kezdtél...

Hány éves korodban kezdtél szivacsos fürdőruhát viselni? 14/L vagyok 80/B melltartót hordok. (lent)

Figyelt kérdés

Mell körméret : 84

Mell alatti rész:73,5

?? nem jön ki a 80/B...(tudom, ez más kérdés ,de gondoltam felteszem)


Szerintetek jó lehet rám egy szivacsos fürdőruha ?? Láttam egy-kettőt a neten,de még nem volt időm elmenni boltokba próbálgatni(rossz idő:S).Néha úgy gondolom ,hogy nem kell melltartó,de ha toppot veszek fel átlátszó és "lóg".Igaz,hogy a melltartó akadályozza a mell növekedését??(bocs a hülye kérdésért).

Várom a válaszokat!!Tudom,sok a kérdés ,de ilyen rossz időben van ideje az embernek :D


2010. jún. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintme ha majdnem 80B-s a melled semmi okod sincs szivacsos fürdőruhát venni :) Azt inkább kisebb mellű csajoknak találták ki, de szerintem jó lehet egy 75b-s szivacsos fürdőruha vagy maximum olyat veszel amiből ki lehet venni :D


Nem akadályozza csak abban gátolja hogy a " saját izomzatára " támaszkodjon :D Mert a melltartó tartja a cicit és így "kivan szolgáltatva" :D

2010. jún. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem hordok szivacsos fürdőruhát, nem is volt soha olyanom, csak amibe egy pár mm-es betét van, ugyanis rosszul vagyok attól ha valakinek átlátszik a mellbimbója az olyan fürdőruha felsőn, amibe semmi nincsen

17/l 75-80/b

2010. jún. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked nem 80/B a méreted hanem 75/A [link]

2010. jún. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
muszáj 80/B ,NÉHA 85/B ... nemértem ezt a mellméret táblázatot. Nekem az A-s kicsi , próbáltam már többet.
2010. jún. 26. 19:47
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 26. 19:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Sok ember nagyon nincs képben... Az A/ B / c stb jelöli a MELLNAGYSÁGOT, a 75 80 stb pedig a MELL ALATTI KÖRMÉRETET. Szóval egy 70/D mell nagyobb, mint egy 85/A . A szám gyakorlatilag a hátad szélességét jelöli körbe. Semmi köze a melledhez, csak azért kell, hogy ne legyen a körbefutó része se túl szoros, se túl laza. A megadott méreteid alapján 70/C vagy 75/B melled van . Amúgy meg ne fntos a szívacss fürdőruha, mert igaz, hogy szépen formázza a mellet, de nem jó úsni benne meg úgy alapból mozogni. Elég, ha csak egy pár mm-es szivacslap van benne, hogy ne legyen átlátszó, és egy picit formázza is. Amúgy meg nem, nem aadályozza a mell növekedését, maximum kicsit ellazul, nem lesz olyan feszes több év után, viszont ha nem tartja semmi, megnyúlnak a tartóizmok és lógni fog.
2010. jún. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem 80/C-s a mellméretem és én szivacsos fürdőruhát hordok, mivel hideg vízbe megkeményedik a bimbim és szerintem undorító amikor mindenki azt bámulja! A szivacsos pedig amennyire lehetséges elfedi!
2010. jún. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2010. jún. 27. 17:53
 9/9 anonim válasza:

Hű de jó neked, én 16 éves vok, és rám csak a 75B-s jó...

De am. nyugodtan vehetsz szivacsos fürdőrucit, ha abban érzed jól magad. Melltartó pedig kell, hogy ne ereszkedjen meg a melled, a topot max.otthonra használd, de ha valahova mész, akkor melltartó.

2010. júl. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!