Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy találhatok egy dark vagy...

Hogy találhatok egy dark vagy goth barátot/barátnőt aki segít öltözködési kérdésekben?

Figyelt kérdés
Nagyon bejön a goth már régebb óta hallgatom és más dark illetve industrial zenéket is. De nemrég döntöttem úgy h elkezdenék úgy öltözködni is de nincs a környezetemben sőt egyált úgy senki aki képviselné ezt a stílust. Szal nem tudom hol kellene kezdenem vagy hol találhatnék ilyen tagokat. Nekem ha üziznek az is jó

2012. nov. 9. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem mit akarsz, ha tetszik a goth, akkor öltözz úgy. Milyen segítség kell ehhez?

De amúgy ld50, vampirefreaks tele van ilyen stílusú emberekkel.

2012. nov. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
2012. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia. Facebookon van egy csoport ahol csak goth/dark ruhák vannak árulva. Itt láthatod miket adunk/veszünk, és akár be is vásárolhatsz itt :)


Ha pedig szeretnél kérdezni vagy ilyesmi, írj privit :)


[link]

2012. nov. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha kérdésed van, rendelkezésedre állok...
2012. nov. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!