Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a vans cipő jó egy lánynak?...

Ez a vans cipő jó egy lánynak? Www. Trainerstation.com/vans-prison-issue-whitegrey-polka-dots-p- 9156. html

Figyelt kérdés
Ma hirtelen felindulásból megvettem nem lehetett csak úgy otthagyni. Most viszont utólag gondolkodom, hogy nem túl fiús e....
2009. aug. 13. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
5%
akkor te gazdag lehetsz ha hirtelen felindulásból márkás cipőt veszel na mindegy amugy anyira nemrosz
2009. aug. 13. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért volt hirtelen felindulás mert csak 25 euro volt és a cipőm beázott ez volt a legközelebbi cipőbolt :D amúgy nem igazán mondanám gazdagnak magam
2009. aug. 13. 13:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem jön be linkeld be újra.De ha már 25 Eurot kiadok egy cipőér azér megnézem, hogy tetszik-e.
2009. aug. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
bit.ly/I2PzQ
2009. aug. 13. 17:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem se jön be a linked, így nem tudok segíteni. Próblj már egy normális linket berakni.
2009. aug. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem jön be.Írd be normálisan a linket.
2009. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nekem bejött. szerintem nem fiús, legalábbis ha egy fiú ilyet hordana néznék egyet. :D bár, mostanában már mindent látni.

szerintem fasza.

2009. aug. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!