Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy nézne ki ez a ruha egy...

Hogy nézne ki ez a ruha egy alkalmi eseményre?

Figyelt kérdés

[link]

Esetleg hozzá valami fekete harisnya? És csizma menne hozzá?


2012. nov. 13. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem jó lenne csak inkább nem csizmával hanem körömcipővel venném fel
2012. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Barna ruhához fekete harisnya? OMG.

Amúgy az a tipikus gazdag vállalkozók csemetéi által hordott cuccok, ami legyen jó műszálas anyagból, minél több strasszkővel, ami már nem is divat, de mindegy,áááá....

2012. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen alkalom. Mert nem mindenhova illik egy kivágott hátú ruha.
2012. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem végül is jó lenne. Egyedüli problémám az vele, hogy borzasztó sokba kerül, ahhoz képest, amennyit ér. Szóval én picit jobban körül néznék, mert ebből a pénzből sokkal elegánsabb, szebb ruhát tudsz venni.
2012. nov. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, én fiú vagyok.

Nekem nem tetszik általánosságban sem, alkalomra meg aztán pláne nem.

Üdv

2012. nov. 14. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne haragudj, de milyen alkalomra?

Mert ha olyanra, ahol a legtöbben kis koktélruhában, kosztümben jelennek meg, akkor felejtsd el. Ez egy szakadt, hétköznapi, trampli ruha egyébként is. Az alakod fedi, ducinak mutatja benne, ráadásul azt az igénytelen halványlila szalagot a gagyi csipkével az alján nem is tudom hova tenni. Meg még az a hátkivágás és a strassz. Az egész egy kínai förtelem. Mondjuk teszem hozzá, az egész oldal csak kínai sz*rt forgalmaz.


"kőves női ruha" - hát ezen meg felsírtam a röhögéstől :D


15.000 FT???????????? VICC???? 1.500-at nem ér meg, basszus, hát oda van írva, hogy sz*r viszkóz-elasztán...pofám leszakad.


Ha szereted a lezser ruhákat, inkább ilyesmiket keress alkalomra:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ennyit fűznék hozzá: ízlés, ember! A kevesebb néha több! Csipke, fodor, extrém hátkivágás és strassz egyszerre SOK!

2012. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ez borzalmas. ingyen se kéne, sőt ha fizetnének se venném fel. Ízléstelen, ronda, nem nőies és eggyáltalán nem illik alkalmi eseményre.



otthon hordhatod esetleg.

2012. nov. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!