Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miylen nadrágot és felsőt...

Miylen nadrágot és felsőt vegyek télen futáshoz?

Figyelt kérdés
Az utcán akarnék télen futni reggelente, fiú vagyok. Egyáltalán nem vagyok fázós, rövidnadrág és egy póló is elég lenne igazából, és nem is fáznék úgy meg. Szóval nem kell hogy meleg ruha legyen, sőt inkább valami vékony kellene, amiben jól lehet mozogni. Viszont inkább mégis hosszú nadrágot és hosszúujjú felsőt szeretnék, mert talán nem tenne jót a bőrömnek a közvetlen hideg, meg mostanában az is elkezdett érdekelni, hogy hogy nézek ki, és télen talán nem mutatna jól a rövidnadrág, rövidujjú póló. Viszont egyáltalán nem értek a divathoz, meg hogy mi való ilyen mozgáshoz, ezért kérnék tanácsot. Nem akarok sokat költeni rá, szóval valami olcsó, nem márkás cucc kéne. Az érdekelne hogy milyen fajta nadrágot és felsőt ajánlanátok, milyen néven keressem egy üzletben, és milyen helyen lehet ilyet kapni.

2012. nov. 14. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Télen, mínuszokban rövidnadrág? Eléggé tropára vágnád az ízületeidet...

Sima mackó nadrágot vegyél valami polár pulcsival. Ne izgulj, senki nem fogja nézni, hogy miben futsz.

2012. nov. 14. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

szerintem vegyél egy HOSSZÚ futónacit, meg használj egy régebbi pulcsit/dzsekit. tök mndegy milyen pólót veszel fel, a lényeg h legyen kényelmes, meg amúgysem látszana a pulcsid alatt.


ha meg azt akarod, hogy ne tegyen rád mindenki olyan megjegyzéseket, hogy ez megőrűlt, akkor ne rövidnadrágba menjél futni..

2012. nov. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Dechatlonban barátságos áron vannak mindenféle futó ruházatok,de ha felétek nincs,az aldi is szinte minden héten reklámoz ilyen termékeket.
2012. nov. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A mackónadrág hülyeség, nehéz és nem is kényelmes a futáshoz. Párom cicanacit vesz fel és rá egy rövidnadrágot, de a bátrabb futók sima cicanaciba is elmennek. Én is abban futok 0 fokig, pedig lány vagyok. A lábaknak nincs szüksége külön melegítésre.


Felülre szerintem amig nincs hideg és nem fúj a szél addig egy réteg elég ha hidegebb van akkor, polárpulcsi, ha szél is fuj, akkor széldzseki. Én kaptam egy nikeot, biztos draga volt, de benntartja a meleget és nem fuj át rajta a szél, pedig 3 fokban futottam és csak trikó volt alatta.

2012. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha van sportsdirect a környéken nézz be, vannak normális árban jó cuccok
2012. nov. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!