Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szalagavatóra milyen ruhát?

Szalagavatóra milyen ruhát?

Figyelt kérdés

Keringőzni fogunk,nincsen ,,egyenruhánk".

Nem szeretném túlöltözni a szalagavatót,de ötletem sincsen.

Az alakom nagyjából olyan,mint Kim Kardashian-e,csak kisebb a fenekem és a melleim.


2012. nov. 15. 18:07
 1/2 Edwety válasza:
hát ha tényleg olyan az alakod, akkor sokféle fazont felvehetsz, szerintem. Mindig vannak akik túlzásba viszik ezt az egészet és elmennek a habos-babos ruháikba, a válasz egyszerű, válassz olyat, amiben jól érzed magad, és nem fogsz hasra esni keringő közben. Szerintem a többi ízlés kérdése, én mondjuk valami ,,omló´´ ruhát választanék. Valami ilyesmit fazonra (de nem fehéret) : [link]
2012. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valami szép kis ruhát nézz. Lehetőleg valami finom anyagból, amiben jól érzed magadat, és ami a legfontosabb, olyat válassz, ami neked tetszik, amiben "királylányosnak" érzed magad:)

Same here a probléma nálam is, csak itt esküvő lesz jövőhéten:)

2012. nov. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!