Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rövidnadrág vagy hosszú...

Rövidnadrág vagy hosszú farmernadrág jobb tavasztol összig? Ki mit szeret viselni meleg idöben? Mert Én az 3/4 évig rövidnadrágot szeretem viselni!

Figyelt kérdés
Elég nagyok az öltözködési különbségek vannak minden évszakban (kivéve télen). Sokan még nyáron is hosszú farmernadrágba sülnek meg. Sokan divatból. Vagy szégyenlösek, vagy a munkahelyi szabályok miatt!? De a rövidnadrág elönyösebb és kényelmesebb viselet, mint a hosszú nadrág! Én szerintem!
2012. nov. 20. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
én a hot nadrágokat szeretem nyáron, néha még abban is megsülök.
2012. nov. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Rajtam van felesleg,de én akkor is rövidnadrágot veszek fel,akinek nem tetszik nem néz rám én nem fogok megsülni!
2012. nov. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Miniszoknyába vagyok általában, vagy ritkán rövidnadrág. Bár ezeket felveszem télen is, csak épp vastag harisnyával.
2012. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én heteroszex férfi létemre szeretem a sportos nylon rövidnadrágokat! Térd fölött érötöl a nagyon rövid fazonokig. Unisex shortjaim vannak!
2012. nov. 20. 18:06
 5/7 A kérdező kommentje:
Én rövidnadrág párti vagyok!!!!
2012. nov. 22. 18:07
 6/7 A kérdező kommentje:
Farmerosok sülhetnek mostanában!!!
2013. máj. 5. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
En szo szerint kover vagyok, szoval inkabb hosszu nadragot vagy terd alatt ero szoknyat hordok mindig.
2013. máj. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!