Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a supra mánia?

Mi ez a supra mánia?

Figyelt kérdés
Miért ennyire népszerűek a supra cipők? Hallottam, hogy Sp is ilyet hord, lehet, hogy azért? Vagy ennyire jó minőségűek? Nem értem.

2012. nov. 20. 21:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
55%
Like, ha még nem hallottál róla. :D
2012. nov. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Magas minőség , kinézet, szimbólum , hírességek ilyet hordanak, legjobb deszkás cipő talán
2012. nov. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 supra01 ***** válasza:
Mert vadítóan jól néznek ki és bejött a szokatlanul magas szár ill, a szokatlan forma- és színvilág. Hordani meg egy élmény és egy nagyon jó érzés:D
2012. nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem státuszszimbólum a Supra-tulajdonosok nagy része esetén. Aztán van egy másik rész, aki mindig a(z aktuális) divat szerint öltözik, ezért hordja - és nem vitatható, hogy nagyon megy most ez a márka. Aztán egy újabb rész maximálisan tesz arra, hogy SP kicsoda és mit hord :D:D Csak tetszik nekik a cipő, és megveszik/megvetetik - azt tehát ne firtassuk hogy anyu-apu, vagy saját pénz rovására. Egyébként voltak sokkal borzalmasabb divatok is ennél. Szóval nem tartom annyira vészesnek a dolgot. Saját vélemény: baromi jó design, jó anyagok - kicsit erős talpkopással, az igaz. És kicsit túlárazva. De én bírom, és hordok is Suprát.
2012. nov. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 Takumi ***** válasza:
70%
Magas minőség, ezen nevetnem kell. 2 hónap alatt tönkrement egy muska talpa... A státuszszimbólum meg max egyes körökben.
2012. nov. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Rendben. Lehet igazad van abban, hogy a státuszszimbólumnak tartást kicsit túldimenzionáltam - létszámban. Legyen akkor az, hogy egyes körökben valóban az. A minőség meg...Az igaz, hogy sokfélét hallottam már, jót is, rosszat is. Ez gondolom 300 dologtól függ, kinek mikor esik szét: ki mennyit hordja, mennyire vigyáz rá, milyen a járása, sőt hogy éppen melyik modellről beszélünk. Nekem személyesen nincsen rossz tapasztalataim. De érdekel más tapasztalata is, főleg akkor, ha az rossz.
2012. nov. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
Én nagyon szeretem ezt a márkát :) szerintem jó cipők :D nekem is van pár ;)
2012. nov. 21. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Egyszerűen jól néznek ki és nekem nincs panaszom a minőségére. Sajnos az árával kicsit elszálltak szerintem, de egy-egy pár így is belefér, mert nagyon bejön. Elnézve a vastagságát, első ránézésre nem vár többet az ember, mint egy tornacipő esetében, de amikor felveszi... ég és föld... irtó kényelmes, nyárias időben (értsd, amíg a hosszúnadrág hordható) sem túl meleg és télen sem túl hideg.

21F

2012. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem például a Supra TK sose tetszett, egyenesen írtóztam tőle, de mikor elkezdtek tetszeni a magasszárú cipők, így egy idő után ez is megtetszett, mivel eddig ennek van a legmagasabb szára az összes cipőm közül. Ami megfogott benne, hogy feltűnő, és egyedi, és ez fontos is nekem, mert cipőmániás vagyok, így nálam a cipőnek kiemelkedő szerepe van. Meg persze azért az önbizalmamat is növeli, hogy egy ilyen cipő virít a lábamon, és nem olyan, amit még rajtam kívül 100 emberen láttam már az utcán. Mellesleg a minőségével és a kényelmével is teljesen meg vagyok elégedve.
2012. nov. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Előző, na ez az xD Pontosan így vagyok én is, a hozzászólásod nagy részével betűre egyetértek. Szóval ha mindenkit (illetve csak minket xD) ugyanaz fog meg ebben a cipőben, akkor valami csak van benne. Persze majd jól lehúznak, hogy ami ebben van, az a hülyeség/sznobság/feltűnési viszketegség...stb. Nekem sem tetszett sokáig, pont a hülye magas szára miatt. Ma meg pont az tetszik benne a legjobban.
2012. nov. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!