Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Biatorbágy? Premier Outlet?...

Biatorbágy? Premier Outlet? Nadrágtéma! Lejjebb bővebben.

Figyelt kérdés
Melyik üzletben tudok a Premier Outlet Centerbe Biatorbágyon venni, női, szakadt, fiús nadrágot aminek a szára cső? Mert eddig seho lsem találtam. Vagy legalább valami hasonlót? Szóval trottyos naci, fiúnaci ki ahogy ismeri :) Előre is köszi!
2009. aug. 16. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:
75%
sztem ezek a premier outlet-tek nem vmi jó helyek, kb csak azok a ruhák mennek ki oda, amiket senki sem vett meg...és mégcsak nemis olyan olcsó azokért a szarokért amiket ott árulnak egyes boltokban
2009. aug. 17. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az lehet. De nem ezt kérdeztem..
2009. aug. 17. 09:27
 3/4 anonim ***** válasza:

Én pont most voltam pénteken és nem nagyon láttam ilyen naci mint amit te mondasz pedig eléggé körülnéztem a nadrágok között.

Am sztem is egy szar hely...:D

2009. aug. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A premier outlet-be nem járok,. szóval arra nem tudok válaszolni.Én ilyen gatyát ma láttam a Camponai Terranovában 10000ft.

Nem tudom, h ilyenre gondolsz-e, szürkés színű, répagatya és kcisit szakadt,a comoknál van egy-egy szabálytalan lyuk és azthiszem koptatott.De nekem nagyon bejött.

Remélem segítettem, bár nem tudom, h az ára neked mennyire jön be, nekem ppl. elég drága.:)

2009. aug. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!