Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Ti milyen kiegész...

Lányok, nők! Ti milyen kiegészítőket láttok szívesen egy férfin?

Figyelt kérdés

Gondolom az óra mindig jöhet, de vannak olyan öltözékek, amihez az embernek nem feltétlen van összeillő órája.


Mi a véleményetek a bőr karkötőről/nyakláncról? Szeretitek, ha egy fiún van gyűrű? Mi az a kiegészítő, ami nem túl hivalkodó, de ha meglátjátok, mégis az jut eszetekbe róla, hogy na ez igen, ez egy jó ízlésre vall?


2012. nov. 26. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy ha egy pasi tetszik, akkor teljesen mindegy, van-e rajta valami, elfogadom az ízlését olyannak, amilyen, ha nem tetszik, akkor meg pláne tökmindegy mit aggat magára.

Amúgy minek az óra, amikor manapság minden mobiltelefonon meg lehet nézni az időt? Gyűrűt maximum jegygyűrűt tudok elképzelni férfin. A nyaklánc hidegen hagy, ha neki tetszik, viselje, ha nem akkor, ne, bár alapvetően jobban tetszik a pasi ékszerek nélkül. Fülbevalótól a hideg is kiráz.

2012. nov. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy nem gagyi, színvonalas, márkás óra, (ami semmiképp ne arany legyen). Max. egy gyűrű, ezüst, vagy arany.

Nyakláncnak egy szolid, vékony arany medál nélkül vagy egy bőr, vagy kis fagolyókkal fűzött. A piercing, vagy a fülbevaló nagyon kevés(!) férfinek áll jól!

2012. nov. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én piercinget minden mennyiségben! :D de amugy ha ékszerről van szó akkor bármit csak pl ha nyaklánc akkor ne kereszt legyen :D szóval ami jól néz ki abból bármit mennyit.
2012. nov. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik ha bármilyen kiegészítô van rajta az óra mellett. Persze vannak olyanok, akiknek jól áll egy kicsi, mm-es (!) fültágesz. Még maximum a szájába egy karika.
2012. nov. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
óra, bőrkarkötő maximum.
2012. nov. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
óra, bőrkarkötő vagy valami menő nyaklánc :)
2012. nov. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármilyen kiegészítője lehet ami illik hozzá. Lehet ezüst, fekete, színes, bőr, műanyag, fa, kötött, gyűrű, nyaklánc, karkötő. Amit akar... nincs ezzel semmi gond.
2012. nov. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

akin jól ál, fülbevaló... de csakis ha olyan a stílusa.

pl:

[link]

a [link]

[link]

aztán ugye az óra...

lehet nyaklánca, meg karkatője, de könyörgöm ne legyen fából... az szerintem borzalmasan néz ki (lányokon is)... lehet bőrből, ezüstből, aranyból (az fiúntalán annyira nem), gyémántból mittoménmiből csak ne fából....

remélem kicsit tudtam segíteni

2012. nov. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!