Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek! Megy manapság a...

Hölgyek! Megy manapság a harisnyatartó? Felveszitek néha, vagy inkább a sima harisnyát hordjátok?

Figyelt kérdés
A harisnyatartó nagyon szexi.

2012. nov. 27. 05:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
még harisnyát sem, nemhogy harisnyatartót. ritka kényelmetlen valami. amúgy fogalmam sincs, hogy mennyire megy.
2012. nov. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Míg fel nem találták a harisnyanadrágot (kb 50-es évek) addig volt elterjedt a harisnyatartó, mert más nem volt.


Manapság a nők a harisnyatartót kizárólag esztétikai szempontból hordják, tehát egyértelműen a férfiak kedvéért. Munkába, hétköznapokra használhatatlan, főleg ezek az új, kizárólag esztétikai szempontból tervezett harisnyatartók, és főleg amióta forradalmasították a fehérnemű ipart és nincs alsószoknya, meg tundrabugyi.


A kérdésedre válaszolva, nyilván van aki vesz ilyesmit, mert otthon, alkalmakra felveszi, de nagy tételben ne rendezkedj be rá, mert nem hordja senki a hétköznapokon, főleg nem úgy, hogy mások is lássák. Az utcahölgyek nyilván kivételek.

2012. nov. 27. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
A sima harisnya alatt a harisnyanadrágot érted? Az egy visszataszító dolog, mint nő mondom neked. :/ Kényelmetlen, csúszkál, ha nagy, bevág, ha kicsi, befülledsz, stb. A harisnyatartós megoldás szerintem ugyanez pepitában (bár olyanom még nem volt). Az a harisnya elviselhető, ami a combodnál szilikoncsíkkal tart, de azt is csak akkor veszi fel az ember lánya, ha muszáj.
2012. nov. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Tavasszal, ősszel amikor nem fagy be a ....ám akkor nagyon szeretek harisnyatartót vagy harisnyatartó nélküli combfixet hordani.


De hogy ez téged miért is érdekel? Ha azt is vesz fel az ember lánya, annak nem illik kilátszania a ruha alól. Az a páromnak szól :)


Télen általában vastag harisnyát hordok, nyáron túl meleg van bármihez is...

23/N

2012. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
De a ruha alatt úgysem látszik, hogy szimpla harisnya, vagy harisnyatartó van -e a lányon, szóval mindegy, hogy mennyire szexi. És nem is hordok, mert kényelmetlen, még a normál harisnyánál is rosszabb.
2012. nov. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%

Aki azt írja kényelmetlen az egyáltalán hordott-e valaha ilyet? Kétlem.

Harisnyatartó combfixxel milliószor kényelmesebb mint egy normál harisnyanadrág. Persze mióta kitalálták a szilikoncsíkos combfixet nem igazán van szükség harisnyatartóra már.

Egyébként én szeretem hordani az ilyesmit. Viszont ezt más nem látja, mert nem úgy veszem fel hogy kilógjon a szoknya alól, az elég közönséges.

2012. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Aki azt írja kényelmetlen az egyáltalán hordott-e valaha ilyet? Kétlem.

Harisnyatartó combfixxel milliószor kényelmesebb mint egy normál harisnyanadrág. Persze mióta kitalálták a szilikoncsíkos combfixet nem igazán van szükség harisnyatartóra már.

Egyébként én szeretem hordani az ilyesmit. Viszont ezt más nem látja, mert nem úgy veszem fel hogy kilógjon a szoknya alól, az elég közönséges."


Köszi, hordtam. Vagy kétszer. Ultrakényelmetlen. A szilikoncsíkos pedig legurul a combomról, hiába vagyok csak 55 kiló, olyan formájú a combom.

A harisnya legalább nem gurul le, viszont klasszul viszketek tőle, tehát azt is hanyagolom.

2012. nov. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Van akinek kényelmes, van akinek nem, ennyi! Ezen felesleges veszekedni.

Szerintem a minőségtől is függ. Én is találkoztam már viszketős harisnyanadrággal, lecsúszós combfixxel és bevágós harisnyatartóval, de általában a minőségi fehérneműüzletekben vásároltakra nincs ilyen panasz, viszont a legtöbben inkább a kínai verziót veszik, hiszen ki a fene akar kiadni többezret ezekre a dolgokra, ha amúgysem szereti őket hordani? Nekem megéri, másnak nem, ennyi. Van aki a szoknyát egyébként sem szereti, az meg minek hordana ilyesmit? Nem hülye valaki attól, hogy nem kényelmes számára, csak más az ízlése, más a komfortérzete. Én meg csőnadrágban nem érzem jól magam, ők meg lehet, hogy pont igen.


"Harisnyatartó combfixxel milliószor kényelmesebb mint egy normál harisnyanadrág. "


Ehhez annyit fűznék hozzá, hogy a combfixet nem hordjuk harisnyatartóval, mert felesleges. A combfix jelenti a szilikoncsíkos verziót, a harisnyanadrág azt, amit sokan hordanak, és az, amihez harisnyatartót kell viselni az simán harisnya.

2012. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A harisnyatartó kényelmesebb?? Hát nekem nem. Volt már rajtam harisnyatartós harisnya, meg combfix is, de nem jött be. 99.9 %-ban harisnyanadrágot hordok. Nem csúszkál, nem fülled, nem vág be. Nagyon szeretem.
2012. nov. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Harisnyanadrágot hordok.

Próbáltam már a harisnyatartót - nem jött be.

2012. nov. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!