Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hölgyek! Megy manapság a...

Hölgyek! Megy manapság a harisnyatartó? Felveszitek néha, vagy inkább a sima harisnyát hordjátok?

Figyelt kérdés
A harisnyatartó nagyon szexi.

2012. nov. 27. 05:59
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek szerint inkább nem kényelmes a harisnyatartó, ezért nem is hordjátok. Tisztelet a kivételnek. :) Nem is úgy gondoltam, hogy minden napra azt kellene hordani, hanem ha elmentek valahova (színházba, bulizni), vagy ha a párotok kéri. Én nekem nagyon tetszene, ha többet hordanátok. :)
2012. dec. 2. 07:37
 12/15 anonim ***** válasza:

A párod nem szereti?


Esetleg próbáld meg olyannal meglepni, ami jó minőségű pamutcsipkéből van, nem vág be. Nekem olyan is van, ami tanga egyben, az iszonyat kényelmes.


Persze ne decemberben kérd tőle, hogy abban menjen bulizni :)))

2012. dec. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 winR ***** válasza:
Én felveszem, ha kérik tőlem, de mindennapi viseletként nem hordom. Combfix sokkal kényelmesebb, szexi is és hordható.
2012. dec. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy nem látszik, az nem tudja miről beszél. Még térd alatti szoknya esetén is észre lehet venni, ha leül az ember lánya. Igenis szép, és kényelmes bár nagyon nehezen beszerezhető, főleg ha az illető hölgy magas és/vagy vastag combja vagy széles csípője van.

A szilikoncsíkos változat szerinem nem jó, mert nem tud ott lélegezni a bőr, szorítania kell, hogy tapadjon, bármilyen megeröltetőbb mozgás közben az izzadságtól csúszkál, és mivel pont a csíknál szűkül képes begöngyölödni, és ismét lecsúszik. Ezt a csodát a geometriailag tökéletes lábra tervezték, ami egész nap csak áll, de ilyen emberek nem léteznek.


Talán az a baj a harisnyatartóval, hogy elég drága, és amit lehet emberi áron kapni, sem valami jó minőségű anyagból készítik. De az elsődleges szempont mindig a pénz lesz.

2012. dec. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nálam megy a harisnyatartó, nincs harisnyanadrágom kislány korom óta. Jómagam például kifejezetten szeretem hordani hétköznap is és nem foglalkozok vele ki mit lát vagy gondol épp ha véletlen meglátja.
2014. nov. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!