Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg annyira csúnya lennék,...

Tényleg annyira csúnya lennék, hogy 950 ismerősből 6-an lájkolják ezt a profilképet facebookon? (kép lent)

Figyelt kérdés
Őszintén lécci! [link]

2012. nov. 27. 20:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya egyáltalán!Tulajdonképpen egyeseknek azért van annyi lájkuk, mert könyörögnek, mint valami nem normális. :)
2012. nov. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
Lol...fészbúk kölyök, tükörben pózolós mobilos képpel. A hajad gáz, az öltözködésed is, de kisgyerek vagy még, szóval elnézzük neked.
2012. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
na látod ezért utálatos a világ, és a rajta élő emberek. Ez csak egy ro*adt kép és nem kell minden szarnak lehordani, mert egyáltalán nem tudod milyen vagyok... ;)
2012. nov. 27. 20:16
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért háborodsz fel, ha kiteszel egy képet magadról, aztán meg nem tetszik a reakció?

Nem volt kötelező, igaz?


Egyébként nincs veled semmi gond, csak gyerek vagy még. A másik meg, hogy a facebook nem árul el semmit. Nem az a lényeg hányan lájkolgatnak.

2012. nov. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, úgy viselkedsz, mint egy tinilány..Meglepődtem, hogy fiút látok a képen..

Ne vagy csúnya.

2012. nov. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

és 950-ből mennyit ismersz tényleg? és különben is, a 950 csak egy szám. semmit nem jelent és semmit nem ér jó reggelt.

amúgy azt hittem, hogy ezt egy lány kérdezi. kicsit meglepett, mikor klikkeltem és láttam, hogy egy kisfiú sír fb like-ok miatt:D


get a life.

2012. nov. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%
Amíg meg nem néztem a képet azt hittem lány vagy. :D
2012. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%

Na figyelj.

1.) 950ből hány az az igazi ismerős, aki mondjuk ha találkozol vele köszön?

2.) A kép nem különösebben ötletes, az ismerőseid minden egyes nap ezt látják, tehát (szerintem) felesleges belájkolni.

3.) Gondolom eddig se lájkolták minden egyes megmozdulásodat ezren. Van ilyen. Nem ettől függ. Még csak nem is helyességtől, sőt néha nem is jófejségtől. Legtöbbször a (facebookos) baráti körtől. Attól, hogy az (igazi) ismerőseid mennyire facebook-függők.

2012. nov. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagy csúnya, de ha lazának akarsz tűnni, akkor ne tűrd be a pólódat. A másik meg a grimasz ami nem jó. Azzal, hogy felhúzod a szemöldököd és oldalra húzod a szádat, a nemtetszésedet nyilvánítod ki valamivel kapcsolatban, emiatt ez a kép úgy tűnik, mintha egy tükör előtt állnál és azt gondolnád: - de hülyén nézek ki.


Szerintem ha a képen megpróbálnál egy cukibb fejet vágni, egy olyan, amivel azt sugallanád, hogy de jól nézek ki, azt a képet jobban lájkolnák.

2012. nov. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyerekek körébe most ez a divat. A félre húzott száj. De hogy miért???

Az előző válaszoló jól megindokolta pedig, hogy mi jön így le az összképből.

2012. nov. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!