Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van Budapesten olyan üzlet...

Van Budapesten olyan üzlet (NEM online áruház! ), ahol lehet molett nőkre való igényes hálóinget vagy baby-dollt kapni? A páromat szeretném kicsit "hergelni" egy ilyennel. De nem tudom, hol vehetnék egyet.

Figyelt kérdés
Online áruházat többet is találtam, de rendes boltot nem. Viszont fontos lenne, hogy először meg tudjam nézni, és fel tudjam próbálni a kiválasztott darabot. - A válaszokat előre is köszönöm.
2009. aug. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

c&a-ban szokott lenni nagyobb méretű kollekció is.

és már a teszkóban is egészen igényes darabok vannak, szintén nagyobb méretekben

2009. aug. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. :) Remélem, találok megfelelőt. :)
2009. aug. 17. 23:46
 3/3 anonim ***** válasza:
még anno a belvárosban láttam egyet, de az is már évekkel ezelőtt volt, nem tudom hogy még nyitva van-e, meg hogy őszinte legyek azt se tudom hogy hol van helyileg, csak láttam, szerintem nézz szét
2009. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!