Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kínaiból is fel lehet öltözködni?

Kínaiból is fel lehet öltözködni?

Figyelt kérdés

Nyílván nem leszel benne szuper egyedi stílusos, de ki tud onnan jól öltözködni?


Én kb minidg ott vásárolok, (ázsia center) de nagyon megválogatom hogy mit. Szerintm kezdik elérni a bershka meg egyéb üzlet ruháit, legalábbis szerintem elég jól tdnak koppintani.


2012. nov. 30. 11:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem a turkálókba találsz sokkal jobb minőségű ruhákat, ráadásul olcsóbban is!
2012. nov. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Mindenki a turkálóval jön, de én sose találok ott semmit.


Lehet rossz helyen járok, de eddig a turikba csak a trapéz fazonú 1000 éves gatyákat és haspólókat találtam. pedig ez darabárus volt, és ráadásul 1500 ft volt az említett haspóló. (ami mint tudjuk több éve nem divat már..)

2012. nov. 30. 12:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nagyon jó kötött és pamut dolgok vannak a kínaiban. Ott is van mindenféle rikító meg randa gönc, de vannak szépek is, egész elegáns ruhák, csak némi ízlés kell hozzá.
2012. nov. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem simán! Ráadásul hiába megyek be egy egy butikba, csak meg kell nézni a címkét a ruhákon, honnan származnak! Kínából! Akkor meg miről beszélünk? Ma már szinte mindent ott állítanak elő, a műszaki cikkektől kezdve a ruhákig... én egyáltalán nem riadok vissza ettől, mert igenis ki lehet fogni igényes, jó anyagú és stílusos ruhákat, csak jól szét kell nézni.
2012. nov. 30. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár én nem preferálom a kínai boltokat, de van 1-2 dolog amit szinte mindig onnan veszek mert találok olcsón jól kinéző dolgokat (pl.: az összes cipőm kínais). Sokan megkérdezik, hogy jajj de jó ez a cipő, hol vetted? És elkerekedik a szemük amikor mondom hogy a kínaiból :DD

Szóval szerintem teljesen mindegy, hogy honnan öltözködsz ha ízléses vagy. Kínaiból is ki lehet fogni nagyon jó dolgokat csak nagyon meg kell válogatni.

2012. nov. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ja, a kínais cipők!

Itt egy jó példa arra, hogy nem minden a márka meg az ár...

Évek óta kínaiból veszem a csizmáimat, cipőimet, és még a 7-8 éves darabokat is simán hordom, mert semmi bajuk. De tényleg semmi, a minap pont a legrégebbi csizmám volt rajtam, és egy ismerős megállított az utcán, hogy hol vettem az új csizmám, mert ilyet ő is akar. Viszont a múltkor elcsábultam a Deichmannban egy kétszer annyiba kerülő csizmára, és megdöbbenve tapasztaltam, hogy az első (!) felvétel után lekopott a talpa és az orra! De jártam így egy Budmil csizmával is, már azt is csak a kutya helyének a takarításához használom :-( Ezek után megfogatam, hogy cipőt ezentúl kizárólag kínaiban veszek!

2012. nov. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
persze, de a 4-es válaszolóval nem értek egyet: "csak meg kell nézni a címkét a ruhákon, honnan származnak! Kínából! Akkor meg miről beszélünk?" Szinte mindenki tudja, hogy Kínából származnak, de a nagyobb boltok, márkáknak vannak tervezőik. Nyilván az H&M-es cuccok nem tervezés nélkül kerülnek boltokba, mert akkor nem lenne olyan nagy reklámja.
2012. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Inkább turi, 1000x jobb cuccok vannak ott.
2012. nov. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

A Deichmannos cipőm sarka hamarabb kopott el, mint a kínais cipőmé...

Volt olyan kínai 1500 ft-os sportcipőm, amit 4 évig hordtam úgy, hogy szinte mindig azt hordtam. A felületi borítás kezdett repedezni 4 év után, a talpa meg a rögzítés nem sérült egyáltalán. Párom a Deichmannos 7500 Ft-os sportcipőt 1 hónap után vihette vissza, mert kilyukadt a talpa...

Nem minden sz@r, ami kínai.

(Ami meg igen, az általában első ránézésre is látható, és nem vesszük meg:-D)

2012. nov. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jó, lehet hogy strapabírók a kínai cipők, de mégiscsak műbőr. Én nem mernék olyat venni.
2012. nov. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!