Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék nőiesebben öltözködn...

Bratilla kérdése:

Szeretnék nőiesebben öltözködni. Ilyen hideg időben mit ajánlotok? 16/L

Figyelt kérdés
Eddig mindig farmer-pulcsi párosíítással voltam, de ez nem tükrözi eléggé az ízlésemet és stílusomat, szóval szeretnék átváltani valamilyen nőiesebb összeállításokra. Elég magas vagyok, tehát lapotalpú cipők kellenek, ez ugye megnehezíti a dolgot. :) Ha tudtok, akkor linkeljetek is, kérlek! Nagyon köszönöm a segítséget előre is! :)
2012. okt. 29. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiúként nekem a nőies öltözködésről egyből a szoknya jut eszembe. Már csak az a kérdés, hogy te hogyan viszonyulsz ehhez a ruhadarabhoz. Ha úgy gondolod, hogy passzol a stílusodhoz, akkor szerintem próbáld ki, hogy bizonyos napokon szoknyát hordasz. Persze meleg harisnyával és csizmával.

21/f

2012. okt. 29. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én ma farmerszoknya, csizma,garbó,bélelt farmermellény összeállításban voltam.
2012. okt. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincs semmi bajom a szoknyával, néhány kifejezeten tetszik, csak sajnos nincs elég kreativitásom egy jó összeállításhoz, ehhez kérem a segítségeteket. :) Az eddigi tippeket köszönöm! :D
2012. okt. 29. 20:41
 4/9 anonim válasza:
A ballonkabát nőies szerintem, mindenképpen szerezz be egyet! Szoknyát felveheted harisnyával, akár pamutharisnyával ilyen hidegben. Én is magas vagyok és hordok magassarkút, hidd el nem leszel benne túl magas. Felülre ha nem is blúzt, de felvehetsz sima szines pólót, fölé valami extrább kardigánt. A kiegészitők is fontosak, mindig hordj fülbevalót, ruhához illő karkötőt, vagy nyakláncot. Szerintem a hármat egyszerre ne, ne legyen túl csicsás.
2012. okt. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Előző vagyok.

[link]


Itt vannak egész jók, elején sportosabb, lejjebb nőiesebb. [link]

2012. okt. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én a szoknya nélküli, de mégis nőies öltözködést részesítem előnyben: farmer, kötött pulcsi, kardigán, farmer dzseki feldobva szőrös mellénnyel. peplum felsők, ingek, blúzok. magassarkú bokacsizma, bakancs.

ajánlom ezt az oldalt: [link]

2012. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam ma egy hosszított (fenék alá érő) sötétkék kötött pulcsi volt fekete vastag harisnyával. Szerintem az ilyen hosszított cuccok csinosak:)

Pont ilyen, csak sötétkék: [link]

(felvéve teljesen passzos)

De szerintem a farmer-pulcsi párosítás is lehet csinos:)

[link]

Pl. ezek tök jók. Egy sima, egyszínű pólóval és néhány kiegészítővel tök jól néznek ki. (Mondjuk az első nem tetszik, de a másik 3 jó).

2012. okt. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tessék, itt vannak még példák:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. okt. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

milyen magas vagy? Én 178 és nem érdekel.. akinek nem tetszik nem néz rá. szóval nyugodtan vegyél fel magasabb sarkú/talpú csizmát. De ne legyen túl magam, mert ugye még csak 16 vagy! :)

[link] A H&M oldalán bátran nézelődj! Tele van csini cuccokkal.. és ha esetlen nincs rá annyi pénzed, akkor nyugodtan meríts ihletet belőlük! Esetleg járj el turiba.. nem is hinnéd mennyi mindenre rálehet akadni :)

20L

2012. okt. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!