Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mekkora ruhaméretet tartatok...

Mekkora ruhaméretet tartatok ideálisnak?

Figyelt kérdés

2012. dec. 1. 17:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
S-M
2012. dec. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
44%
szánalmas...
2012. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2. kérdező! 1. Miért nem a kérdésre válaszolsz? Ha nem tudsz értelmesen hozzászólni, inkább ne is mondj semmit! 2. Mégis honnan tudhatnád, miért kérdezem? Nem foglak beavatni, de hidd el, nem azért, mert én egy cuki kis anorexiás cicababa vagyok, aki vasággyal nyom 40 kilót, miközben siránkozik, hogy jaj kövér vagyok... Szerintem inkább te vagy szánalmas.
2012. dec. 2. 21:18
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
komolyan élvezem itt az emberek feldühítését :D
2012. dec. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Azt a ruhaméretet tartom ideálisnak, amiben jól érzi magát és jól is néz ki az illető. Ha valaki (egy nő) 1,80 magas, nyilván nem xs/s ruhákat kéne hordania, hanem minimum egy m vagy l méretet... Ha pedig 1,60 magas, akkor nem m vagy l ruhákat kellene. Tehát kérdésednek nincs értelme.
2012. dec. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Minden csak viszonyítás kérdése, ezért rossz a kérdés, vagy ahogy mifelénk mondják: hülye kérdésre hülye válasz jár!
2012. dec. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
tessék?? Ez a kérdés értelmetlen. Olyan van, hogy jól áll illetve jó méretű rád egy ruha, illetve hogy nem. A ruhaméretezés magasságon meg nyakvastagságon meg ilyeneken alapszik. Olyan mintha azt állítanád, hogy van olyan nyakvastagság, ami egyformán szép egy 180 meg 150 centis emberen.
2012. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
na látod kérdező. már 3an mondják, hogy értelmetlen a kérdésed ;)
2012. dec. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
btw nem második kérdező, hanem 2. válaszoló :D
2012. dec. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tanárnő válasza:
Mekkora ruhaméretet tartunk ideálisnak? Mire? Hordani? Ami kényelmes és a lehetőségekhez képest csinos benne az ember. Szerintem is rossz a kérdés, akármi is vele a cél.
2012. dec. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!