Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen férfira/fiúra...

Lányok milyen férfira/fiúra mondjátok azt, hogy stílusos?

Figyelt kérdés
17/f

2012. dec. 2. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
aki stílusosan öltözik....:) akár követi a divatot , de ha nem .. megtalálja a számára leg elegánsabb dolgokat..:)
2012. dec. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
76%
olyanra akinél összhangban van a külső megjelenés a belsővel és ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy a legeslegtrendibb cuccokban jár, hanem olyanban, ami őt kifejezi és nem túl feltűnő az öltözködése és mégse tudod nem észrevenni, hogy ízléses. Próbáltam értelmesen leírni :)
2012. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
43%
nőiesebb megjelenésű fiúk
2012. dec. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
75%

arra akinek van egyénisége és saját stílusa...:)

nem a nőiességről van itt szó hanem arról h tud dönteni mit akar hordani és mellesleg jól válogat:)

birom a stílusos fiúkat:)))))

2012. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
Akkor meleg vagy?
2012. dec. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
A sportosakra, itt nem a kigyúrt testükre gondolok hanem az öltözködésére, cipője sportcipő vagy tornacipő, csőszárú gatya(nem legyen feszülős, lazább), valami egyedi póló, és sapkaa(<3). Laza stílusa legyen.:D
2012. dec. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
58%

Ezt nem lehet körülírni. Én arra mondom, akin látom, hogy jó az ízlése, jól öltözik, összhangban vannak rajta a ruhák meg a kiegészítők.

Mondok egy példát: 30-as pasi, hófehér, ropogósra vasalt fehér galléros ingben, lazán begombolva, enyhe borosta, fekete Ray Ban napszemüveg, klasszikus farmernadrág, befújva mondjuk egy minőségi Bvlgari vagy Versace illattal. Na erre rögtön azt mondom magamban, hogy hú az anyját, ennek a pasinak van stílusa. Valami ilyesmiről van szó.


27 L

2012. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem pacuha, hanem ad magára:) Ne legyen divatb*zi, de igényes legyen a stílusa:)
2012. dec. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az ápoltság, a tiszta, nem agyongyűrött, piszkos ruha az alap, meg az, hogy tudja, az alakjához, színeihez milyen holmik állnak jól. Aztán meg az a lényeg, hogy találja meg a stílusához legközelebb álló darabokat (tehát ne legyem az az érzetem, hogy jó-jó, a szerelés jó, de nagyon nem illik hozzá). Ezenkívül nálam jópont az ezen a téren, ha egy srác nem nagyon csökönyösen maradi stílus terén, azaz mer nyitni újabb dolgok felé (pl. színek terén sem ragad le makacsul a fekete-szürke-fehér-barna-farmerkék ötösfogatnál, mert a többi az már b.zis), és nem marad annál az álláspontnál, hogy az a férfias, ha 2 számmal nagyobb pólót vesz fel letaposott böhöm edzőcipővel meg kinyúlt farmerral. Viszont az ilyen divatb.zi, feminin, türkiz tapadós csőnadrágos-rózsaszín feszülős felsős majmokat sem tartom stílusosnak. Fontos, hogy sugározzon róla a férfiasság, nekem legalábbis. Szóval kell egy arany középút - lehet, ez olyan nyávogósan fog hangzani, de legyen prezentálható... legyen elég elegáns a stílusa ahhoz, hogy el tudjak menni vele színházba pl.
2012. dec. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
9. vagyok: maga az öltözködési stílus meg hótt mindegy nekem... láttam már rockert, irodai dresscode szerint öltözőt, alternatívot, hipstert, konzervatív stílusú férfit is, akire azt mondtam, hogy na, ő jól öltözködik (és ez nem feltétlen jelent vonzalmat).
2012. dec. 24. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!