Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok milyen férfira/fiúra...

Lányok milyen férfira/fiúra mondjátok azt, hogy stílusos?

Figyelt kérdés
17/f

2012. dec. 2. 17:55
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint én stílusos vagyok:D versace parfümöm van, nem korlátozódom a farmerhez és feketéhez,fehérhez,barnához(bár a barnát nagyon szeretem!):D, nem vagyok divat b*zi, és van saját stílusom az öltözködésben, zsír! XDDD Elnézést!
2012. dec. 25. 19:25
 12/16 anonim válasza:
a barátomra :D amúgy legyen finom illata, de ne mindig ugyanaz, imádom, ha ing van rajtuk szépen kivasalva, legyen ápolt, a borosta elmegy:)
2013. jan. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
A stílusos öltözködés és a divatos öltözködés közt nagy különbség van...a stílusos általában egyedi de jó öltözködés a divatos öltözködés meg pedig egy tömeg stílus....ha az egy átlátszó műanyag jönne divatba pár hét múlva majdnem mindenki abba járna akik bemesélik maguknak hogy ez jó öltözködés...szóval ajánlom mindenkinek hogy ne legyen klón...mert ettől nem leszel szabad ember ;)
2014. jún. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Elöző vagyok,műanyag cipőt akartam irni :D
2014. jún. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amelyiknek van ízlése!!
2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
haha értelek utolsó! :D
2015. febr. 11. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!