Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon nagyon kis mellű tini...

Nagyon nagyon kis mellű tini lányok (még 75 se), hol veszitek a szivacsos melltartôitokat?

Figyelt kérdés

2012. dec. 2. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%
75 az a hát méret... ekkora bárhol van.
2012. dec. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 75 a mell alatti méret... ennyire kis mellhez felesleges bármilyen melltartó, a szivacs meg pláne, mivel látszik, hogy nincs alatta mell...
2012. dec. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az A B C jelenti a mell méretét, a 70 stb. a mellkas körmérete. Én a mini melleimre 75B-st veszek, az A-sok szinte inkább lenyomják a cicim. Arra figyelek, hogy olyan fazon legyen, hogy ne álljon el sehol a mellkasomtól a kosár, így ha van is benne egy kis üresség, a kívülről nem látszik.
2012. dec. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2-es, ha jó a fazon, akkor nem látszik. Én melltartó nélkül nagyon lapos vagyok, és ráadásul nem is egyforma a két cicim, ezért nekem a melltartó amolyan "művégtag" szerepét tölti be. :)
2012. dec. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
És melyik boltban?
2012. dec. 2. 19:05
 6/12 anonim ***** válasza:
pl. a Tezenisben, vagy a New Yorkerben, de a C und A-ban is találtam már jót. mindig fel kell próbálni, látatlanban sose veszek.
2012. dec. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Tezenisben és a Woman Secrets-ben mindig vannak kisméretű melltartók. Érdemes kivárni az akciókat, akkor az áruk is elfogadható.
2012. dec. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

75/B-s vagyok.

Nem szoktam nagyon szivacsos melltartót használni, van hogy csak toppot veszek fel. Ha mégis a melltartó mellett döntök, akkor csak annyi szivacs van benne, hogy ne látszódjon át.

2012. dec. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 mmano88 ***** válasza:
Nekem 70B-s kell, és nem szeretem a vastag szivacsosokat.. legutóbb a tesco-ban találtam nagyon jót vékony szivaccsal. :)
2012. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Először is mérd le cm-ben hogy mekkora kellene, mert a lányok 70%-a rossz melltartót hord és ennek hatására rossz a ciciben a vérkeringés, hamarabb elveszti feszességét stb. A legtöbb csaj megveszi a 75B és 80B-t mert "jó az", közben egyszer sem mérték mekkora is kellene. Próbálok segíteni! 70,75,80...ez a mell alatt közvetlenül a körméret, ezt szorosan kell mérni. Pl.: 72cm akkor 70-es melltartó kell. Utána jönnek a kosarak. Itt már mérd bele a cicidet is, tehát ha 3cm-el akkor 3-mal, ha 15-es akkor 15-el, de több lesz mint a hát. Tehát kapsz 2 számot, ha különbség a két szám között kisebb mint 12cm akkor AA kosár, ha 12cm akkor A, ha 12-14cm akkor B...(majd így nő 2cm-enként C,D,E). Ha ez megvan akkor ne valami gagyi kínai melltartót vegyél aminál a 90-es háti csak 80as.. mert azok kész katasztrófák. Ha nincs pénzed márkás, drága melltartóra, akkor irány a duri vagy a vatera. (én is szoktam itt vásárolni) Pár száz forintért, olyan melltartót kapsz ami 10 mosás után sem bolyhos...
2012. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!