Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek nagyon ciki ha a...

Szerintetek nagyon ciki ha a szalagavató after partyra farmerbe mennék? Három hét múlva lesz.

Figyelt kérdés

Három hét múlva lesz.

Én sajnos molett alkat vagyok és egy koktél ruha nem áll jól nekem.

Úgy gondolom egy csinos felsővel jó lehet.


2012. nov. 29. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csőnadrágban mész az teljesen jó lányoknak és fiúknak is.
2012. nov. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem ciki :) csak akkor kicsit nőiesítsd.. magassarkú, ékszerek, szép smink, stb..

nekem is most volt a szalagavatóm, és én is kicsit teltebb vagyok. ilyen ruhám volt a bulira, csak feketében: [link]

próbálj te is fel nyugodtan egy hasonló fazonút ha tetszik :) szerintem a teltebbeken is jól áll :) én jól éreztem magam benne, sokan meg is dicsértek..:)

2012. nov. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Múlthéten vendégkként mentem egy afterra, nagyon kevesen öltöztek ki, az emberek 80-85%-a farmerben volt. Voltak akik feldobták hogy csinosabb legyen, de sokan csak farmer+póló és ennyi.
2012. nov. 30. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bárcsak én is farmerban mentem volna az after partymra! A barátnőim rávettek, hogy koktélruhában menjek. De valamit elbasztak a szervezők, és órákig fagyoskodtunk a bejárat előtt, mert nem fértünk be. És ez a saját after partymon... Ja és mikor bementünk, utána kiégették a harisnyámat cigivel. Szerintem több szempontból is jobban jársz, ha nem koktélruhában mész.
2012. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!