Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez az oldal eredeti cuccokat...

Ez az oldal eredeti cuccokat árul?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 5. 19:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs a Suprakból feles méret szal tuti hamisak.
2012. dec. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
oké köszi :D
2012. dec. 5. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:
nem biztos. Oké, nem kötök az elsőbe :D Amúgy ha biztosra akarsz menni, akkor a boltban vedd meg. Ha mindenképp rendelni akarsz, akkor arról a weboldalról rendeld meg, ami forgalmazza a termékeket (ilyen pl a mango.com :D)
2012. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Eredetiek szerintem.
2012. dec. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg néztem több cipőt is és nincsenek feles méretek. Alapszabály hogyha nincs feles méret akkor hamis. Mert az amerikai méretezésben vannak feles méretek, ezek meg kínai koppintások. Meg azért gondolkozzunk már el hogy egy normális helyen a skytop kerül 26-40ezerbe, itt meg miért van 16ért...
2012. dec. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
NEM. A Gucci cipők 70ezertől mennek felfelé (tudom, mert az egyik ismerősöm mást nem hajlandó felvenni) valahogy kétlem, hogy megveszik márkaboltban 300€-ért, aztán továbbadják negyedeáron 15ezerért.
2012. dec. 6. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 supra01 ***** válasza:
Jaja! Nincs feles méret és 46-os megállítja akkor az tuti hamis!
2012. dec. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!