Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 14 éves lány vagyok, és már...

14 éves lány vagyok, és már elkéne nekem a melltartó. A probléma az, hogy nincs anyukám, ezért ő nem tud venni. Viszont apával meg nem lehet. Azt mondja mindig hogy nekem még nincs ilyenre szükségem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Megvegyem magamnak?És ha véletlenül éppen meglát a melltartóban,akkor mit mondjak neki?(+apának nem mondhatom azt, hogy ez kell nekem mert különben lóg a mellem)Láttam egy boltban még direkt gyerekeknek való melltartót, de nem topot, hanem rendes melltartót.Már fel is próbáltam a barátnőmmel,de nem mertem megvenni. Segítsetek, légyszíves!
2012. dec. 5. 21:05
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Még azt se mondhatom, hogy ez a melltartó kell nekem ,mert átüt a mellbimbóm!Tényleg furán hangzik ez így,de légyszíves rendes válaszokat adjatok!
2012. dec. 5. 21:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy ez fontos neked, és hogy ilyen korban már szinte mindenki hord, és neked is szükséged van rá. Ha meg sehogy sem érti meg, akkor vegyél magadnak.
2012. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%

Azt akkor mi van ha meglát? Max elmondja megint hogy szerinte felesleges volt, azt jónapot.

Nem fogja megtiltani, se visszavitetni vagy ilyemsi.

2012. dec. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén sajnálom, hogy nincs anyukád. Nővéred, van? Vagy idősebb lány unokatesód? Vagy esetleg nagynéni? Ők segíthetnének neked venni egy pár darabot, vagy ha ezek közül egyikse, akkor nyugodtan menj el barátnőddel, és válasszatok olyat, ami megfelelő. Ha neki van melltartóvásárlásban tapasztalata, az jó, ha nincs, akkor meg az eladó hölgy biztosan szívesen segít.
2012. dec. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd, hogy tesi órán már zavaró, és ezért kéne.
2012. dec. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond hogy nem akarod,hogy kukkoljaknak a fiúk. Szerintem nincs az az apa aki ennek hallattán megtiltja :D
2012. dec. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Ugyanazt akartam írni, mint a 4. válaszoló. Ha van megbízható nőrokon, biztos szívesen segít. H mégsem, vedd meg magadnak nyugodtan, ha van rá pénzed.

Csak azt nem értem, miért nagyobb baj az, ha édesapád melltartóban lát meg, mint ha csupasz ciciben?...

2012. dec. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem apádat, mondjuk azt sem hogy miért nem mered megvenni magadnak ha kell. Elvenni biztos nem fogja.

Én simán megmondanám hogy átlátszik a mellbimbóm és a pasik azt bámulják... biztos azonnal venne egyet. Ha normális. Úgy látszik még nem fogta fel hogy nem vagy már kicsi gyerek.

2012. dec. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam olyan gyerekeknek való melltartót, szerintem az jó, vegyél olyat. Egyedül is megveheted, nincs abban semmi pláne.
2012. dec. 6. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha mást nem, mondd hogy tesiórára sportmelltartó/top kell.
2012. dec. 6. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!