Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Karácsonykor mit veszel fel?...

Karácsonykor mit veszel fel? Van már tervbe valami ruha? Vásárolsz magadnak, varratsz?

Figyelt kérdés

Van aki varratja magának, van aki vásárol, valaki hagyományőrzésképp a szokásos ünnepi öltözéket preferálja, van akik melegítőbe és van akik hétköznapi, utcai viseletbe öltöznek.

Akik esetleg szeretnek elegánsan, de nem a tipikus fehér-fekete kombóba öltözni, hanem egyediek szeretnének lenni, vásárolnak valami szép, csillogós, esetleg egy színű de mégis kecses ruha darabot?


pl:

[link]

[link]

[link]


Persze, ez lehetne szilveszteri is, de van aki szeret csillogni a karácsonnyal együtt :).

De nem csak a csillogás a lényeg, szerintem a ruhák szabása is elég elegáns. Nem kell konkrétan arra gondolni, hogy gyémántnak kell öltözni...


pl: [link]

nekem ez kifejezetten tetszik! :)


ha gondoltok, ti is linkelhettek, nekem fogalmam sincs milyen ruhám lesz. Pedig mindenki szeret karácsonykor kiöltözni, nekünk ez jó érzés, megszokás.


2012. dec. 6. 10:48
 1/10 anonim ***** válasza:

[link] - ilyen csak pirosban

AZa felső, ami az utolsó linken van, a 3.

Mellé egy szoknya: [link]

Mellé egy csillogós ezüst nyaklánc, hozzá illő lógós fülbevalóval


15l

2012. dec. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

szép :)

nekem is ilyesmi az elképzelésem, de ajándékokra elment a pénz, csak magamra nem jutott... majd valahogy kitalálom :) magassarkúm meg egyáltalán nincs.

2012. dec. 6. 11:09
 3/10 A kérdező kommentje:

[link]

én ezt a cipőt néztem ki magamnak, akciós is :)

lehet ezt kérem a jézuskától, bár... lehet drága így is.

2012. dec. 6. 11:11
 4/10 anonim ***** válasza:

komolyan ennyire kiöltöztök karácsonykor? Nálunk nem tudom ez nem bevett,persze én is csinosan kiöltözök,de a fenti szettek nálam inkább már szilvesztert súrolják.

Én egyszerű hosszúnacit veszek fel,ilyenkor általában feketét,hozzá egy szép felsőt,megcsináltatom a hajamat aztán ennyi:))

Amúgy a 3. nagyon tetszik,imádom a pirosat:)

2012. dec. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Úgy látszik csak én nem látom értelmét az ilyesminek.

Mármint karácsonykor hova öltözzek ki? Itthon ülök, a család is, itthonra kéne kiöltöznöm körömcipőbe meg estélyibe? Elég vicces lenne szerintem ha itt ülnék a gép előtt karácsony este kirittyentve, magassarkúban. Vagy akik kiöltöznek azok mennek valahova karácsony este?? Vagy hogy kell ezt elképzelni?

2012. dec. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

utolsó:

ugyan ilyen mentalitással írtam ki(szinte majdnem ilyen stílusban), hogy minek öltöznek ki mások, és hogy miért kötelező ez az egész?

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__szokasok-..


de őszintén szólva: tiszteletben tartom a családot annyival, hogy kiöltözök én is és megadom a módját.

Hibát követek el azzal, hogyhanem tartom tiszteletben a szokásokat, vagy magát az ÜNNEPET! Megtisztelem ezt az egy szép, meleg, szeretetben gazdag napot egy szép ruhával, egy szép fával, szép asztallal, szép ajándékokkal!

2012. dec. 6. 12:42
 7/10 A kérdező kommentje:

és bánom, hogy ennyire utálatosan viselkedtem... az embernek a szívébe kell fogadnia ezeket a dolgokat, meg kell emészteni.

Nekem pl semmi bajom nincs azzal, hogy te mit veszel fel otthon! Sőt!

Ahogy írtam is: van akik melegítőbe és van akik hétköznapi, utcai viseletbe öltöznek.

és? rendben van!

2012. dec. 6. 12:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez a szoknyám: [link]

A felsőmről nem találtam képet de egy fekete háromnegyedujjas lesz :) (ugyanúgy behúzva a szoknyába mint a képen csak nem olyan buggyosan)

Cipőt még nem tudom. Ékszer nem hiszem, hogy lesz rajtam max. egy karóra. Gondolkozom rajta, hogy vegyek-e fel a szoknya alá fekete harisnyát (egyszerűen megőrülök a fekete harisnyákért)de még nem tudtam eldönteni :)

A családom karácsonykor mindig nagyiéknál gyűlik össze és ott van vacsi meg ilyenek. Szóval mi azért rittyentjük ki magunkat :)


19/L

2012. dec. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Otthonra nem öltözök ki. Rokonlátogatáskor viszont igen. Na azért akkor se veszek fel szövetnadrágot, zakót, inget stb.
2012. dec. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szerintem meg elég szomorú, hogy: "Elég vicces lenne szerintem ha itt ülnék a gép előtt karácsony este kirittyentve, magassarkúban."


Karácsony este a gép előtt ülsz... karácsonykor mi rá se nézünk ilyesmire!

A másik: rengetegen kiöltöznek, kevesebben vannak, akik belesz*rnak. Akinek nem volt még meghitt, szeretetben gazdag karácsonya, az persze, hogy nem öltözik ki és a gép elé ül.

2012. dec. 7. 09:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!