Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Títeket zavarna az, ha egy...

Títeket zavarna az, ha egy osztálytársadnak ugyanolyan cipője lenne? :D

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 14:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ha jobban néz ki rajta akkor igen :D
2012. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
nem, engem nem foglalkoztat az ilyesmi. legalább neki is jó ízlése van ezekszerint.
2012. dec. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha fiú lennék, nem izgatna fel, tesók lennénk:D

Viszont olyan volt, hogy a ballagásra egy lánnyal ugyanolyan cipőt vettünk, és nagyon feltűnő volt, mivel eléggé egyedi darabok voltak, tehát nem egy sima cipőről van szó. Hát nemörültem neki.

2012. dec. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Már nem járok suliba de engem zavart. Na persze nem ezen stresszeltem magam egész nap de akkor is, nem szerettem ha nekem valami már megvolt egy ideje, azt valaki beújít egy ugyanolyannal, de ez nem csak cipőre vonatkozik, volt már ilyen táskával, tolltartóval is pl.

Jah és nem csaj vagyok:D

2012. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik osztalytarsammal egyik nap ugyanolyan bokacsizmaba mentunk suliba. Nem zavartuk egymast. Annyira bevalt neki is meg nekem is hogy kovetkezo evben megint ugyanazt a modellt vettuk mindketten csak ugyebar eggyel nagyobb meretben. Annyira megtetszett egy harmadik lanynak hogy o is ugyanolyat vett. Nem zavartuk egymast. Es harmunknak volt egyforma az osszesen 9 lanybol. Tehat egyaltalan nem zavart minket de mindharman mas stilusuak vagyunk tehat teljesen mas ruhadarabokkal kombinaltuk
2012. dec. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
engem nem zavart sosem, pedig egyszer kétszer előfordult ilyen.
2012. dec. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem szeretem, de ilyen miatt nem fogom nem hordani az adott darabot, és hisztizni se fogok.
2012. dec. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, fôleg akkor, ha jobban áll neki.
2012. dec. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
74%
Igen zavarna, mivel egyedi cipőim vannak, ami nem kapható Magyarországon, és épp azért veszek ilyet, hogy ne jöjjön velem szembe az utcán állandóan.
2012. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem, sohasem zavart. Sosem tudtam megérteni, hogy a lányok miért problémáznak ezen. 17L
2012. dec. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!