Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 173 cm vagyok 70 kg szolis...

173 cm vagyok 70 kg szolis bőrszín barna derékig érő hajam van és nem póthaj, van műkörmöm és eléggé csajos csajnak tartom magam! Hátrány az ha nem pálcika vékony vagyok, ezen adottságok mellet?! (NORMÁLIS, ÉRTELMES VÁLASZOKAT HA LEHET) Köszii

Figyelt kérdés

2012. dec. 7. 19:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül nehéz, de szerintem még rendben van, ha arányosan telt vagy.
2012. dec. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
csak ne öltözködj előnytelenül plíz
2012. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem. Mindenki más, de mindenkinek más az ízlése is. Ha egy pasi akkora felületes disznó, hogy neki csak a nagyon Barbibaba alakúak kellenek, akkor az annyit is ér.

Jó is, ha van egy kis alakod, melled-feneked-csípőd, ilyenek :) Ha tudod, hogy mi áll jól, és kihangsúlyozod, amid van :D És a legfontosabb, hogy jól érzed magad a bőrödben, legyél magabiztos.

2012. dec. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ha nem hordasz leggingset hosszú felső nélkül, vagy nem rakod ki a melleidet mint egy ribi, akkor helyes lehetsz

semmi feszülős cucc, amit a 45 kilósoknak találtak ki!


molettebb lányok (és ezt most ne vedd magadra kérdező, ha te nem ilyen vagy), vegyétek tudomásul, hogy nem vehettek fel mindent, amit a vékonyak. nem divatosak lesztek, hanem szánalmasak, és nem azér néznek meg az emberek, mert jól néztek ki, hanem mert röhögnek rajtatok

2012. dec. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

"Ezen adottságok..."


Ezen adottságok miatt nem figyelnék fel rád!

A 70 kg önmagában nem tántorítana el... ha arányosan oszlik el rajtad, biztos csinos vagy.

Na de a szoli és a műköröm... Jaj! Számomra rémisztő.

2012. dec. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
2012. dec. 7. 22:33
 7/11 anonim ***** válasza:

Arányosan oszlik el a felesleg, viszont nem öltözöl túl előnyösen. A cuppanós (skinny) gatyákat hanyagolnod kellene, helyette egyenes szárú jobban mutatna.

A derekad keskeny, azt kellene leginkább hangsúlyoznod.

2012. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Inkább a felsőtested kéne hangsúlyozni (mell, derék).Ez a szűk farmer tudom, hogy divatos, de egyáltalán nem előnyös számodra,nagyon kiemeli a combod.Én felsőből is bővebb fazont vennék:


[link]


[link]


A derékövek is jól állhatnak neked.


22/L

2012. dec. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hát ne haragudj, de egy 10est ledobhatnál. nem tudom most fogyózol e, de nem ártana meg az biztos. én is 173 vagyok, de már 60 kilónál rosszul éreztem magam, így elkezdtem fogyózni és lementem 55re. nekem ez a tökéletes súly úgy érzem!
2012. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
szerintem jó alakod van
2012. dec. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!