Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Valaki megtudja mondani hogy...

Valaki megtudja mondani hogy honnan lehet olcsón rocker/punk női ruhákat szerezni, vagy hogyan tudok itthon is egyszerűen csinálni magamnak kiegészítőkkel együtt?

Figyelt kérdés

2012. dec. 8. 20:28
 1/4 anonim ***** válasza:

olcsón turiból, ebayről, vateráról.

a különféle shopok (darkshop) rohadt drágák!

vagy headbanger, ha csak zenekaros pólót akarsz.


magadnak termésezetsen tudsz csinálni, ha ügyes vagy, csak nem tudom milyenre gondolsz. punkoknak elég egy szakadt skótszoknya, kilyugatott haroisnya, szakadt top, minenre felvarrni jó sok szegecset.

rocker - vehetsz vhol olcsón fekete ruhákat, rávarrni szegecset, csipkebetétet, ha gothosra akarod venni, stb... de komolyabb dolgokat, pl bőr cuccok, fűzős csipkés ruhák esélytelen varrni :D

2012. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szegecseket hol tudnék venni?meg nem tudsz küldeni képeket hogy milyeneket lehet otthon is csinálni?
2012. dec. 8. 22:33
 3/4 anonim ***** válasza:
hobbiboltban lehet szegecset venni.
2012. dec. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bettikee666 válasza:

nem a legolcsóbb de én innen szoktam rendelgetni.. :3

[link]

2015. márc. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!