Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Cipőfűzők, ebből lehet bajom?

Cipőfűzők, ebből lehet bajom?

Figyelt kérdés

Kaptam egy új cipőt, ami fehér színű, rajta 1-2 fekete csíkkal, az egyik cipőben fehér, a másikban lila fűző van. Itt koliban büszkén mutogattam a barátaimnak, hogy milyen jól néz ki, ők meg "Úristen, a fűzőknek jelentésük van!!", amiről én eddig nem hallottam, csak azért nem cseréltem ki őket, mert szerintem nagggyon királyul néznek ki. Utánanéztem, a fehér a rasszizmus színe (ami szerintem baromság, ráadásul nem tartom magam rasszistának), a lila meg a goth-oké (ez még érthető is ,de nem vagyok goth ). Mert most szerintem én nem fogom kicserélni a jól kinéző fűzőket csak azért, mert egy-két idióta jelentést társított a színeknek. Most akkor ha feketében járnék, akkor máris sátánista lennék?

Valami bajom lehet belőle, hogy ezekben mutatkozom, vagy inkább a telibe barna cipőmben menjek holnap suliba, barna fűzőkkel?

15F



2012. dec. 9. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
meg azt is olvastam, hogy a lila a melegeket jelképezi, pedig én színtiszta hetero vagyok... nem akarom, hogy kiröhögjenek a többiek...
2012. dec. 9. 20:00
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez baromság 20/L
2012. dec. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg van jelentése de elvileg ha csak bakancsba fűzik.Magyarázd el,hogy egy egyszerű cipőben semmi értelme... :D

Azok akik nem igazán vannak ebben a világban nem is értik az egészet.Szerintem sincsen semmi értelme amúgy,és egyetértek veled.

2012. dec. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha ennyire zavar h mit jelent a színe akkor vegyél bele olyat aminek jo a jelentése de jól is néz ki :)
2012. dec. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A cipőfűző színének csak bakancsba van jelentése, nyugi.(Ott is inkább az acélbetétesben)
2012. dec. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, egyébként a többieknek is tetszett az új stílusom, úgyhogy tisztára tök jól érzem most magamat :) mentek a zöld kezek :)
2012. dec. 11. 01:03
 7/7 anonim ***** válasza:

van egy osztálytársam aki komolyan veszi ezt..

és azthiszi hogy a suliban tudja mindenki a jelentését.. hát nem! nekem addig fogalmam sem volt erről az egész színes dologról amíg nem mondta..egyébként a karkötőkkel is van valami cuccizé :DDD hogy a zöld a zavartságot jelképezi a fehér pedig a romantikát

aha biztos. :D

2012. dec. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!