Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A H&M-et, a ZARA-t, a Bershkát...

A H&M-et, a ZARA-t, a Bershkát vagy a Pull & Bear-t kedvelitek a legjobban (a felsoroltak közül)?

Figyelt kérdés
Légyszi a nemeteket is írjátok mellé.
2012. dec. 10. 20:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%

én a H&M-et, a többi szörnyű, a Pull & Bear pedig főleg, manapság mindenki ugyanazokat hordja, mindenki tök ugyanúgy néz ki, a H&M-nek van még egy kis különlegessége, és ott legalább találok magamra ruhákat (mert a többi helyen az S-es méretet hordó modellkisasszonyokra találják ki a ruhákat csak)

18/L

2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Zara a kedvenc, Pull & Bear sem rossz szerintem, H&M mostanában egyre rosszabb, Bershka soha nem volt szimpi, nem is ismerem igazán.

L

2012. dec. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

HandM

22L

2012. dec. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Lány H&M és Bershka
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
DRÁGA BOLTOK
2012. dec. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én nagyon imádtam a bershkát. viszoint legutóbb kétszer is annyira pórul jártam, a 6000forintos PÓLÓ (!!) 2 mosás után használhatatlan lett, nadrág 9000-ért ugyan így. ja, és igen, tudok mosni, szóval a bershkában már csak akciós cuccokat...zara abszolút nem, p&b sem, h&m szerintem méginkább tömeg.
2012. dec. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Bershka, Zara,Pull & Bear H&M igy a sorrend ahogy leírtam :D
2012. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
ja és 17f
2012. dec. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

H&M a kedvenc, utána a Bershka és a Pull and Bear, majd a legvégén a Zara.

A sorrend egyszerű: a stílusomnak megfelelő, letisztultabb, elegánsabb ruhákkal, normál áron főleg a H&M-ben találkozom, a Zara sajnos nem megengedett a pénztárcámnak, még leárazásokkor sem.

A Bershka és a Pull and Bear jó, ha leárazás van, 2-3 ezerért van farmer például, és egész jó minőségűek.

2012. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Leginkább a H&M, mert ott találok leginkább a stílusomhoz megfelelő ruhákat. A ZARA-t is nagyon szeretNÉM, mert borzasztó szép ruhái vannak, viszont az áruk elég borsos, és nincsen rá pénzem (egyébként, ha lenne, a ZARA lenne a kedvenc), a Bershkában nem igazán találok magamnak semmit, egy téli kabátom van onnan, azt szeretem, a Pull&Bear pedig amúgy nem rossz, de nem szoktam ott vásárolni.

21L

2012. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!