Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pull and Bear-ben van ilyen...

Pull and Bear-ben van ilyen nadrág most?

Figyelt kérdés

Aki nem szeretné megnyitni a linkeket, annak leírom, hogy skinny fit jeans-ről (tehát szűk szabásúról) van szó fényes fekete vagy pedig enyhén kopottas fekete színben.

Első:

[link] FIT JEANS

Második:

[link] FIT JEANS


Ha láttatok ilyet, akkor légyszíves azt is írjátok meg hogy melyik üzletben volt.

Köszi :)


2012. nov. 14. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyenek szinte mindig vannak
2012. nov. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, csak van 100 fajta nadrág a kínálatban, ezért az üzletekben nyilván nincs mindenből, és ilyen sötétkék és barátai jellegtelen farmerok nem érdekelnek, konkrétan most ezért a kettőért vagyok oda :D
2012. nov. 14. 13:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Van. Én ma délután el is megyek nadrágot venni oda:) Nekem a bőröves "chino" nadrágok jönnek be, abból fogok venni talán többet is.

Szerintem a Vörösmarty tériben van a legnagyobb kínálat (méretből is) és a leggyakoribb árufrissítés.

2012. nov. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Voltam a boltban, van ilyen nadrág, amilyet keresel :)
2012. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huuu köszi en szerdän be is ugrok akkor. Olyan bör öves nacit en is vettem mär, es imädom :D Elöször kicsit szüknek gondoltam de most mär örülök hogy a meretemet vettem, mert eszmeletlen jo :D
2012. nov. 17. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!