Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vennétek fel ebben az...

Ti mit vennétek fel ebben az esetben szilveszterkor?

Figyelt kérdés

Házibuli lenne, sok tánccal meg lenne pia is. Én nem akarok berúgni, de valamennyit fogok inni.

A sok tánc miatt nem tudom mi lenne az ideális összeállítás. Arra gondoltam, hogy valamilyen díszesebb farmert, kicsit csillogó toppot, és egy telitalpú csizmát veszek fel.

Szerintetek ez így jó lesz? Vagy valami mást kéne? Ti mit vesztek fel?

15/L



2012. dec. 11. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Én olyasmit amiben tudok táncolni és nem akkora probléma ha a részegeskedők lehányják.
2012. dec. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz ez a szerelés. :) És ilyenkor szilveszterkor tényleg gyakori a hányás/kiöntés stb. Sztem még nem voltam úgy buliban, hogy valaki le ne öntött volna sörrel vagy pezsgővel.

Azt sem árt tudni, mennyire lesz hideg. Néha a fele buli kint van a kertben, mert mindenki cigizik.

2012. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pörfert ;d
2012. dec. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2012. dec. 13. 13:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó lesz, mindenképp nadrágban menj, mert általában a házibulikon le kell sajnos venni a cipőt, és a szoknya nagyon idétlenül néz ki zoknival:)
2012. dec. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!