Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti ezek közül melyiket vennéte...

Ti ezek közül melyiket vennétek fel szilveszterkor, ha a pasitokkal és a családjával töltenétek a bulit?

Figyelt kérdés
Tudom még nagyon sokára lesz...de nő vagyok és alig várom már és már azon gondolkodom mit vegyek fel...végülis jobb előbb, mint az uccsó pillanatban...mutatok pár darabot, és ötleteket is adhattok! :) korom: 19
2012. nov. 29. 18:29
 1/7 A kérdező kommentje:

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

5. [link]

6. [link]

7. [link] (ezt egy cicanacival és egy szép cipővel lenne)

8. [link]

9. [link] (ez is cicanacival és szép cipővel lenne)

10.

2012. nov. 29. 18:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a szuleim elég furcsán néznének rám ha ilyenbe jelenne meg a barátnőm...

Ettől eltekintve nekem a 2. tetszik a legjobban.

2012. nov. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon modernek a szülei...:D és igazából sztem nem is néznék h mi van rajtam, igazából a barátomat akarok csábítgatni :)
2012. nov. 29. 18:44
 4/7 anonim ***** válasza:
5.
2012. nov. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mmano88 ***** válasza:
8.
2012. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem kell több válasz! rájöttem, hogy nem sexy, hanem ink csinos, de ízléses leszek ugyh ezek közül egyik sem kell :) köszi a válaszokat!
2012. nov. 30. 14:36
 7/7 anonim ***** válasza:
[link] szerintem ezt mert ez csinos és egy kicsit merészebb is esetleg veszel fel egy bolerót
2012. nov. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!