Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Suliban avatón a fiúknak...

Suliban avatón a fiúknak holnap csajnak kell öltözni, miniszoknyában és magassarkú szandálban kell menni+ a lábujj körmünket is be kell festeni és a szemünket kifesteni. Félek elmenni! :D Mit csináljak? :D

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Ugyan már! Ha egy dolgot megtanultam a suliban, az az, hogy semmi sem muszáj. Én nem voltam hajlandó egyik idióta feladatra sem. Menj be nyugodtan, de ne vedd fel. Tiszta röhej!

Szerinted mégis mit csinálnak majd? Letépik a ruhádat és felöltöztetnek? Kötve hiszem... biztos megy majd 1-2 óráig a szekálás, hogy " ne már, ilyen beszari vagy, hogy nem mered felvenni" meg hogy " elrontod a viccet". Meg akarnak majd törni. De szard le, szerintem és tarts ki amellett, hogy nem veszed fel.

23/F

2012. dec. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
3-an vagyunk fiúk! Abban az osztályban amelyik kitalálta 17 lány van! Azt mndták nem sütit kapunk!Lehet ágy lesz, sugták! Már elkezdtem felprobálni amiket adtak!
2012. dec. 11. 12:36
 13/20 A kérdező kommentje:
Fog menni! Nem olyan rossz, felprobáltam a magassarkú szandált ont illik aq lábamra, a tanga és a miniszoknya is jó! Csak a pediküröshöz kell elmenni a lábujjat festeni, azt nem tudom kikerülni, mert jönnek értem a csajok és kell menni!
2012. dec. 11. 12:41
 14/20 anonim válasza:

Juj de naív vagy bzdmeg!

DE biztos ezért megdughatod valamelyiket..

ekkora baromságot..


Most idézek egy olyan embertől akit sokan nem szeretnek,sőt nekem sem a kedvencem de egy mondat nagyon megragadott..


Kijelentették, hogy be kell lépnem, tehát nem léptem be. Magatartásomat azzal indokoltam, hogy én a dolgot nem értem, de különben sem hagyom magam semmire se kényszeríteni.


na ez illik eléggé az esetedre.

2012. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
A kérdező priviben taplózik. Neki még emberi közösség sem való.
2012. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Fel se tűnik nektek, hogy FAKE?
2012. dec. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
xdd hát ez szopacs:P menj el! tuti jó buli lesz. szerintem nem csak te vagy így ezzel, biztos az osztálytársaid is ugyan ezt érzik. de ha ez a feladat akkor muszáj. ne komolyan fogd föl. és a suliban nem fognak hülyének nézni, mert nem önszántadból öltöztél fel így... nem kell komolyan venni azt ennyi!:)
2012. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 19.flotta hadiellátó válasza:

ha csak 3 embernek kell beöltözni akkor ne.

mi van ha a többiek nem úgy mennek, és te leszel egyedül nőnek öltözve?

2012. dec. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
az mekkora cink lenne
2012. dec. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Menj be normális ruhában, elvégre nem várhatják el, hogy - fokokban otthonról abban menj, aztán benn a többiekkel megbeszéled, hogy felveszitek-e vagy sem. Mivel mindenki tudni fogja abban a közösségben, hogy nem hülyültetek meg, ez a feladat, nem lesz gáz. De amúgy szerdán van avatótok?
2012. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!