Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak fiúk. A jégeralsót vagy...

Csak fiúk. A jégeralsót vagy a harisnyanadrágot szeretitek jobban hordani?

Figyelt kérdés

2012. dec. 11. 18:43
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
93%
Csakis pamutharisnyanadrágot!
2012. dec. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

A pamut nem jó: a mikroszálas a legjobb.


A pamut megtartja a nedvességet, és bár bolyhos, de semmit nem melegít. A mikroszál elvezeti a nedvességet és átveszi a test hőjét és megtartja. Nadrág alá a legjobb az 50 vagy 80 vagy 100 denes mikroszálas harisnyanadrág.

2012. dec. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Vastag nejlont imádom, nem csak télen <3 Ffi 31
2012. dec. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
anyukám nejlonharisnyáit hordom nadrág alá
2013. jan. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
40 den -es nylonharisnyát szeretem 21f
2013. jan. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:
100%
Nejlon harisnyanadrágot!
2013. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
jégeralsót hordok.
2013. jan. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Fiú vagyok, utálom a zoknit, sohasem veszek fel, mindig mezítláb cipőben járok mindenhová, csak télen veszek fel női átlátszó térd meg bokafixet, fekete és átlátszó harisnyanadrágot ! Most nyáron mezítláb járok, csak tnap az évzáróra vettem fel 1 fekete harisnyát persze fekete csőgatyával, mert nekem naon teccenek a harisnyák fiú létemre ! Am csak télen hordok harisnyát, vagy pl ha évnyitó vagy évzáró van felveszem a fekete harisnyanadrágot, hogy a cipő meg a nadrág alja közötti csupasz lábam ne látszódjon fehérnek, felveszem a fekete harisnyanadrágom, ami átlátszó, de fekete !!! Am nem észrevehető h harisnya van rajtam, de mostantól mindennap minden hosszú nadrágom fel fogom hajtani, és akkortól végre mindenki látni fogja a fekete harisnyanadrágom, lehet hogy még az átlátszót is, mert sztem az gáz h a fehér lábszáram kilátszik a felhajtott nadrág meg a cipő közt, és a sötétebb fekete átlátszó harisnyát ienkor fel szoktam venni ezért, meg azért is hogy lássa mindnenki hogy én férfi létemre harisnyát hordok !!!
2013. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Utolsó hozzászóló!

1. Helyesírás szótár legyen nálad!

2. Legközelebb már szoknyát fogsz felvenni hogy "láccódjon" a lábad fekete harisnyával?

3. Erősen megingott a nemi identitásod és ezzel orvoshoz kellene fordulni mert később nagyobb problémák fognak adódni belőle!

4. Lányokkal beszélgetsz te egyáltalán? Mert a megfogalmazásodból elég magányos lehetsz és a harisnyában leled az örömöd és az helyettesíti neked a csajt ...

2013. júl. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 katarn73 válasza:
100%
Egyértelmüen Harisnyanadrág..én 30 éves férfi fagyok, gyerekkorom óta csak harisnyanadrágot hordok, .... kényelmes, praktikus...
2013. szept. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!