Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesztek normális, vízálló,...

Hol vesztek normális, vízálló, meleg téli csizmát?

Figyelt kérdés

Nekem eddig minden beázott, a márkás, a kínai, a 30ezres, az 5ezres, a bőr, a műbőr.....

Ezúttal szeretnék valami tartósabbra beruházni.

A Deichmannokat, Renokat végigjártam, tele van díszcipőkkel, amik tényleg szépek, csak nem jégre vannak kitalálva. A lapos talpúak meg olyan vékonyak, hogy még hó nélkül is felfázunk bennük.

Hótaposót nem szeretnék. Ezen kívül tud valaki javasolni valami okosságot?

Köszönöm nektek! :)))


2012. dec. 12. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én az Ázsi centerben vettem, jó bélet, és lefújtam impregnáló spray-vel.Ott vannk most vastag talpúak és béleltek.
2012. dec. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindig kínaiban vettem eddig, vagy józsefvárosin, sose ázott be egyik sem. Deichmannos az viszont rémes. Jót még nem hallottam az ottani csizmákról.
2012. dec. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nekem eddig a Deichmannos vált be, de az is csak egy évig húzta. A kínaiak viszont az első néhány felvétel után szétestek, szétszakadtak, szétáztak. Amennyibe mostanság kerülnek, annyit meg szerintem nem érdemes kidobni az ablakon azért, hogy két hétig legyen rajtam.

Legfeljebb veszek egy gumicsizmát és kitömöm:))))

2012. dec. 13. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Tamarisban vettem téli csizmát, nagyon meleg, nem ázik át, jó minőségű! Talán a talpa csúszós kicsit, jégen csak akkor tudok benne megállni, ha zoknit húzok rá:)
2012. dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyél egy rendes bőr cipőt, az évekig bírja és nem ázik be. A deichmannt hagyd a fenébe, járd végig a cipőboltokat a sétálóutcán.
2012. dec. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Rendesek vagytok, de diákhitelből gazdálkodom. ;)


Vehetek Tamarist, csak akkor abban a hónapban már nem eszem. :)


Tavaly előtt Janat vettem, vízálló, varrott, ragasztott, minden szép és jó és az első hó átvitte.....arra ráment 30, ( a kukába...) így onnantól kezdve megfontolom, hogy mennyit érdemes rá kiadni, ha így is úgyis tönkremegy.


Ráadásul extra igényeim is vannak. :) Lapos, de vastagabb talpút szeretnék, erre mindenhol csak hatalmas éktalpakat vagy tízcentiseket látok...


Azért köszönöm, meggondolom!

2012. dec. 14. 00:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Olyanok vannak az Ázsiában.

2012. dec. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már Marco Tozzi, nekem is olyan van már 4 éve és olyan mint ha új lenne.
2012. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Janám nekem volt Marco Tozzi meg anyukámnak, egyik sem bírt ki egy télnél többet.


Mint említettem, a határaim most nem a legtágabbak, de azért utána fogok nézni!!!!! :)

2012. dec. 18. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!