Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért idegesítenek a csinosan...

Miért idegesítenek a csinosan öltöző lányok?

Figyelt kérdés
lány vagyok, (mi más :D) és vannak nekem is csini rucijaim, a stílusom nem ez a tally weijl-stílus, hanem inkább elegánsabb. csak ha meglátok egy lányt, akinek nagyon jó holmijai vannak, legszívesebben meg tudnám ölni. :S miért van ez, én nem akarok ilyen lenni :// hogyan győzhetném le ezt a gonosz érzést?
2012. dec. 13. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

Az ilyen eredetű dolgok okát magadban kell keresned. Valószínűleg valamilyen téren nem vagy elégedett magaddal, az életeddel. Lehet nem tartod magad elég csinosnak, vagy ha nem külsőségekben, akkor valami más problémád van magaddal, és ezt így vetíted ki olyan csajokra, akik jól néznek ki és csinosan öltözködnek.

Először magadat kell rendbe tenned, és akkor nem lesz ilyen gond, hogy másokra féltékenykedsz. Próbálj meg TE a lehető legjobb lenni, MAGADBÓL hozd ki a legjobbat, és MAGADAT tedd rendbe.

2012. dec. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Azért, mert irigy vagy. Meg azért, mert borzasztóan üres és unalmas életed lehet, és az agyad keres valamit, ami kicsit felrázza a tespedt unalomból.


Sportolj, keress valami izgalmas hobbit vagy munkát, kösd le magad, mert így kiállhatatlan, irigy liba leszel.

2012. dec. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Irigység, féltékenység. Elég csúnya dolog...
2012. dec. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%

A rivalizálás van benned, evolúciós örökség. Pont az a lényege, amiért szeretsz csinos lenni, vagyis hogy a hímek téged lássanak a legszebbnek. :)

Ha tudatosítod magadban, hogy te még náluk is szebb vagy, akkor enyhülhet az érzés. Barátok tudnak ebben segíteni.

2012. dec. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán irigység.


Én pont az ellenkezője vagyok, a barátom halálra szekál ezzel, már kezdem is unni, azt, hogy mindig azt mondja, hogy nem öltözöm elég csinosan.

Tény: farmer és pulcsi, farmer és póló, farmer és ing, nyáron short és póló.


Amúgy csinos vagyok szerintem, mondják is, hogy csinos lány vagyok, de a ruhák annyira nem érdekelnek, hogy hihetetlen.

Csak legyen tiszta, a többi nem foglalkoztat.


Nekem az lenne a legjobb, ha lenne egy egyenruha, amit hordhatnék, mint régen volt a köpeny, és akkor nem kéne gondolkodnom, hogy mit vegyek fel.


Én konkrétan UTÁLOK a ruhákkal foglalkozni, észre se veszem, hogy mi van máson.


Lehet, hogy az én párom veled jobban elégedett lenne, mint velem, mert te legalább érdeklődsz a divat iránt.

2012. dec. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös, bárcsak sok ilyen lány lenne, mint amilyen Te vagy...
2012. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"5-ös, bárcsak sok ilyen lány lenne, mint amilyen Te vagy"


Ha eddig nem vetted volna észre csak ilyen van jóformán!

Talán manapság a lányok sokat foglalkoznak a külsejükkel?

A fenéket! Ha ez így lenne, akkor nem járna mindenki folyton tornacipőben meg farmergatyában!

2012. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Talán az izgat, hogy mások szerint jobban nézhet ki mint te? Én önbizalomhiányra vezetném vissza a dolgot. Gondolj mindig arra, hogy te jobban nézel ki, ezért nem fontos hogy mások külsejével törődj.
2012. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!