Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Társadalomismeret érettségi -...

Társadalomismeret érettségi - dresszkód?

Figyelt kérdés

Osztályozóvizsgát kell tennem ebből a tantárgyból, iskolaváltás miatt, és a középszintű írásbeli vizsga egyik anyagát kérte a tanár. Ez pedig 6-7-8 oldalas terjedelmű beadandó lenne, amiből szóbeli is lesz....

"Készítsen felmérést egyenruhát viselő emberekkel arról, hogyan érinti őket ez a kötelezettség (fegyveres testületek, vasutasok, mentősök, diákok, stb.)

Persze, majd megkérdezek embereket is, de ha a közelemben mentő van, akkor már valószínűleg legkevésbé ezt a kérdést rakom fel neki...

Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2012. dec. 13. 20:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj egy neten kitölthető kérdőívet (google docs). Ha van ismerősöd, pl egy rendőr, akkor kérd meg, hogy töltse ki és töltesse ki az ismerőseivel is. Ha nincs, akkor interneten keress, pl fórumokban, vagy oszd meg facebookon, kérd meg, hogy osszák tovább... ilyesmi. Legalább olyan 20 fő körül kellene, hogy kitöltsék (ha nincs kikötve, hogy mennyi), de minél több, annál jobb. Csak jó kérdéseket kell kitalálni hozzá, és sokat, olyasmit, amiből aztán lehet írni egy dolgozatot. (De lehet, hogy a tanárod is segítene, ha megkérnéd, nem?)
2012. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát én most itt konkrétan a gyikra gondoltam, hogy majd segít, de látom, hogy nem kapós ez a téma... Egy felnőtt ismerősöm van, aki tűzoltó volt, őt megkérdeztem, de ennyi, facén nekem nincs sok felnőtt fent... A tanár meg tuti nem fog segíteni...
2012. dec. 14. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!