Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti hagynátok hogy 15 éves...

Ti hagynátok hogy 15 éves fiatok így nézzen ki? (nem rólam van szó, hanem az egyik ismerősömről, mielőtt még engem oktatnátok) (:

Figyelt kérdés
Szóval a srác majdnem teljesen kopcsó, acélbetétes bakancsot hord( bő sötét farmert beletűrve), fekete, szürke, vagy sötétzöld kabátot, kapucnival és fekete sál ami eltakarja az egész arcát és csak a szeme látszik. Szóval ilyen nagy skinhead a fiú. Amúgy jófej és lehet bírni, de azért kiváncsi vagyok hogy mennyire engednétek meg ezeket
2012. dec. 14. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem a kulso es a ruha teszi az embert.Ha intelligens,kedves akkor szerintem nyugodtan oltozhet igy.
2012. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

szerintem semmi baj nincs vele.

rocker 15/L

2012. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

és téged ez miért zavar? az ő élete....

én azt mondom, hogy ha ilyen lélekben, ha gyűlöl akkor legyen hű az elveihez, és csapódjon skinhead bandákhoz.

ha később még Hitlerre és felesküdne, az sem a te dolgod lenne :)

2012. dec. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
engem nem zavar..csak kérdeztem valamit :)
2012. dec. 14. 20:19
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is hagynám, az öltözködés az önkifejezés módja, ha ő ebben érzi jól magát, akkor hordja. Amúgy is hiába mondanám egy 15 éves nagy gyereknek, hogy húzzon valami mást, ha neki az nem tetszik, úgyse tudom ráadni.
2012. dec. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A nem mindegyik skinhead rasszista....
2012. dec. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!