Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mibe menjek szalagavatóra? -...

Mibe menjek szalagavatóra? - Extra eset

Figyelt kérdés
Nem tudom mibe menjek a barátom szalagavatójára, mert kijelentette, hogy fölösleges szoknyába vagy bármi ilyes félébe mennem, szülei is farmerban voltak tavaly testvéréén. Hát szerintem szalagavatóra érdekes elmenni famrerba már csak a szülei részéről is, de eléggé "laza" iskola. De ha már ilyen lazák nem szeretnék túl öltözött lenni.. Mégis miben menjek? Én még mindig tartom azt az álláspontot hogy egy fekete egyszerű ruhát felveszek. Szerintetek jó így? - plusz magassarkú, harisnya. Így nem leszek túl öltözött ?
2012. dec. 15. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez nagyon extra eset :O menj amibe jól érzed magad
2012. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem éppen farmerban is lehet valaki elegáns, persze nem trottyosan, sportcipővel.

De egy fekete ruci, magassarkúval az nagyon csini, azt vedd fel, ha jól érzed magad benne!

2012. dec. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A ruha, amit írtál, szerintem teljesen jó lesz. Meg kell adni a módját! Hadd szégyenkezzenek csak azok, akik még ilyenkor sem tudnak normálisan felöltözni!
2012. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jó a fekete ruha is, de ha tényleg nem akarsz túl elegáns lenni akkor egy sötét farmer, magassarkú, ing és egy blézes is nagyon jó :)
2012. dec. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!!:) sikerült akkor döntést hozni:)
2012. dec. 15. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!