Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit vegyek fel a szalagavatóra...

Mit vegyek fel a szalagavatóra vendégként? (csak kíváncsiságból megyek el) 15/L

Figyelt kérdés

Elsős gimnazista vagyok és arra gondoltam, hogy elmegyek a szalagavatóra. Nem hívtak meg, és csak látásból ismerem a végzősöket, csak kíváncsi vagyok.

Minden diáknak ki kellett fizetni egy jegyet (hogy segítsük a 4.-eseket) és meg is kapjuk, csak nem kötelező elmenni.


Voltam már szalagavatón még nagyon régen, akkor szép ünneplőbe voltunk öltözve.

Szóval a kérdésem az lenne, hogy mit vegyek fel? Ki kell öltözni?


Előre is köszönöm a válaszokat.

15/L


2012. nov. 30. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Tesómnak most volt nemrég, én is voltam. Mivel én álltam mögötte (én is ballagtatom) fehér blúz+fekete szoknya. A vendégek ki voltak öltözve, pl a hasonló korú lányokon csinos felsőt meg barna vagy fekete nadrágot láttam. Nem muszáj az ünneplő, de azért ne kinyúlt melegítőbe menj! :)

16/L

2012. nov. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Én így mentem idén. :) (Sok idei végzőst ismerek..és meghívtak.)

Volt aki kiöltözött, volt aki ünneplőben volt, volt aki farmerben ment. Elég változatos volt. :D Én mégis a kiöltözés híve vagyok :)


16L

2012. nov. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! (:

Mit gondoltok, jó lenne, ha egy 8 cm-es magassarkúban, egy elegánsabb felsôvel és egy fekete ünneplônadrágban mennék? Vagy az már sok lenne?

Meg ugye nem is hívtak meg..

2012. nov. 30. 17:17
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz:)
2012. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az tökéletes lesz.
2012. nov. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 mmano88 ***** válasza:

Szerintem is jó. :)

Pont ezt akartam tanácsolni, hogy valami elegánsabb (nem farmer) nadrág és egy elegáns felső jó lesz. :))

2012. nov. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (:
2012. dec. 1. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!