Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit ajánlanátok egy buliba...

Mit ajánlanátok egy buliba szilveszteri ruhának? Városba fogunk ünnepelni, egy beülős helyen összeülni, szóval inkább kényelmes ruházatot képzelek el.

Figyelt kérdés

Vettem már egy termós leggingset.. Ez kényelmi szempont, hogy ne fázzak fel. Ehhez milyen felsőt vegyek szerintetek? Hosszított, vagy inkább feszülős, az mégis csak nőiesebb?

Szívesen venném ha esetleg linkelnétek is valami szetteket, mert sajnos hiába keresek, nem találok....


Köszönöm! :-)



2012. dec. 16. 10:57
 1/1 anonim ***** válasza:
53%
A leggings az jó,a felső mindenképp feszülős legyen,az már rajtad múlik hogy mennyire hosszú legyen,bár sokan ellenzik a rövidet de szerintem ha jó a popsid,és persze elöl nem vág be,lehet rövid is.Cipőnek szerintem egy boka csizma,de olyan hogy ne álljon el a lábadtól.
2012. dec. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!