Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz ha szilveszteri házibuliba...

Gáz ha szilveszteri házibuliba rendes utcai ruhába megyek?

Figyelt kérdés

holnap este szilveszter, és megyek az egyik ismerősömhöz egy kisebb "házibuliba". leszünk kb 10-en, fiúk-lányok vegyesen.

sajnos semmi 'bulizós' ruhám nincs, szerintetek nagyon gáz ha felveszek egy cicanacit, egy toppot és rá egy kardigánt? így suliba is szoktam néha menni:/ nagyon ciki?://:S


2011. dec. 30. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem jó megoldás :) kardigánt le kell majd venned mert gondolom meleg lesz és egy top meg egy cicanaci telejsen jó megoldás bár még lehet feldobhatnád egy övvel de nem muszáj jó lesz az úgy is :) hogy megnyugtassalak és nagy buliba megyek de nem viszem túlzásba szerintem farmerba megyek :D jaa igen és még az öltözékedet feldobhatod hogy a hajadat megcsinálod valahogy akár göndören vagy hullámosan vagy ahogy neked tetszik és máris nem leszel átlagos kinézetű :)
2011. dec. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!:D

hát igazából attól félek hogy a topp amit fel akarok venni jó lesz-e. nyáron hordtam sokat ilyen ujjatlan.. de nemtudom elmagyarázni:'D az a szokásos ujjatlan felső.:)

2011. dec. 30. 15:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Az,hogy a hajad másképp legyen mint szokott jó ötlet,sminkben is csinálhatsz vadabbat,ha van csillámporod szórhatsz most azt is magadra,akár a trikódra is...s ha előkeresel egy elegánsabb kiegészítőt pl sál vagy öv vagy táska,akkor fel is dobhatod az öltözéked,akár egy szalagból masnit is köthetsz a felsőd pántjára,vagy a hajadra!:)
2011. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a hajamat nem a szokásos módon fogom viselni, nyaklánc, karkötők, ilyesmi oké:) sálam/övem nem nagyon van..:S de köszönöm a választ:)
2011. dec. 30. 15:44
 5/5 anonim ***** válasza:
téényleg és a cipő milyen lesz hozzá? szerintem egy sima csizma oké de vadabb lenne ha magassarkú :)
2011. dec. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!