Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dzsekire kabatot? Ciki?

Dzsekire kabatot? Ciki?

Figyelt kérdés
Penteken diszkoba megyek, es fel szeretnek venni egy bokacsizmat szoknyaval, fekete toppal es FARMER DZSEKIVEL. Viszont arra gondoltam, hogy nagyon hideg van, hogy csak egyilyen vekony farmerdzsekiben menjek, ezert arra gondoltam, hogy raveszek egy fekete szovetkabatot. Mi a velemenyetek?
2012. dec. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ciki. Mások is tudják hogy hideg van kint és biztos ők is beöltöznek. Főleg ha messzire kell menni.
2012. dec. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdekesen nézhet ki de inkább vedd fel minthogy megfázz
2012. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szerintem nem néz ki sehogy. Ilyen hidegben hol cipzározod szét a kabátodat? ha már ott vagy a buliban, úgyis leveszed, akkor meg kit érdekel?

Én már többször vettem fel farmerkabátra rendes télikabátot és senkit se érdekelt...

2012. dec. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!