Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » B*zis egy leopárd mintás cipő...

B*zis egy leopárd mintás cipő fiúnak? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés
konkrétan erre gondolok: [link]
2012. dec. 17. 01:43
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
Dehogy bu zis, cicafiú!
2012. dec. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább röhejes, de ha neked ez tetszik, akkor hordd:))
2012. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

mióta nevezik ezt cipőnek? ez egy belépő vagy hogyishívják...anno mikor még általános suliba jártunk, akkor voltak ilyen papucsok


...

amúgy meg vedd meg, azt rúgd piccsán azt aki leβuziz :D

2012. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 supra01 ***** válasza:
0%

Huuu!

Ez brutál jóóóóóó!


Hol lehet kapni?

Szerintem nagyon ott van a szeren!:d

Kell hozzá egy egyéniség, stílus, és a többi cucc ami rajtad van, de gondolom ezt nem kell mondani, aki ilyen cipőt akar!

NAGYON KLASSZ!

Megveszed?

2012. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Nagyon az,ne haragudj,de ha neked tetszik,akkor hordjad!


De ne érjenek majd váratlanul,az ilyen beszólások,meg képen röhögések,mert bár én szeretem az egyedi cuccokat,de ez nagyon extrém.....

2012. dec. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Ez jó cipő :D
2012. dec. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Szerintem a leopárd minta férfiakon egyáltalán nem számít b-zisnak sok nyugati országban, Magyarországgal ellentétben...és nem azt mondom, hogy ott nem esnek túlzásba néha (konkrétan női ruhák, stb. férfiakon), de nem értem, egy párducmintát miért ne hordhatna ugyanúgy egy férfi, mint egy nő...elég hülyén alakult ez ki.
2012. dec. 17. 17:01
 18/32 anonim ***** válasza:
xD <-- ez lenne a reakcióm az utcán, nem hiszem, hogy vissza tudnám tartani a röhögést,de ha ilyen cipőt akarsz hordani akkor szokd meg. LOL
2012. dec. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Erről most Adam Lambert jutott eszembe...>.< Ő hord ilyeneket. Ha neked tetszik akkor vedd fel. :D
2012. dec. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Bocsi kérdező,de nem igazán érint,hogy férfias e,vagy sem,én ezt a cipőt egy nőn is kiröhögném,mint ahogy mások is írták,hogy ezt lenne a reakció.....de nem érted?

ha te ezt el tudod fogadni,akkor engem nem bánt....meg lehet magyarázni,hogy máshol szoktak a férfiak leopárd mintás cuccokat hordani....én akkor is kiröhögném

bohóc cipő......

2012. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!