Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » B*zis egy leopárd mintás cipő...

B*zis egy leopárd mintás cipő fiúnak? (Kép a leírásban)

Figyelt kérdés
konkrétan erre gondolok: [link]
2012. dec. 17. 01:43
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
de most tényleg,ne akard már ránk erőltetni,azt hogy ez jó,meg menő....minket nem tudsz meggyőzni,h neked tetszik,ne érdekeljen,hogy ki,mit mond,hordjad!
2012. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:

Nem akartam én meggyőzni senkit. Csak mint tény leszögeztem, hogyha például férfiak is hordtak volna állatmintás cuccokat száz vagy több száz éve (fogalmam sincs, mennyi ideje hordják a nők), akkor mindenkinek természetes lenne. Mármint abból a szempontból lenne az, hogy nem mondanák rá, hogy b*zis. Az ízlés már más dolog. Persze az teljesen szubjektív, hogy kinek mi tetszik.


Egyébként csak kíváncsiságból írtam ki ezt a kérdést, nem ezen múlik, hogy megvenném-e. :)

2012. dec. 17. 17:46
 23/32 anonim ***** válasza:

értem.....de az 100 évvel ezelőtt volt

ha felvennél egy állati bőrt,és bunkós botot fognál a kezedbe,akkor is kiröhögnének

pedig az ősember ilyen volt......

2012. dec. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:
Kicsit félreértetted, amit írtam. Arról beszéltem, hogyha már régóta a férfiak is hordták volna, nemcsak a nők, akkor megszokott lenne, mivel a nőket sem röhögöd ki párducmintásban. És nem arról volt szó, hogy száz éve mi volt...
2012. dec. 17. 17:53
 25/32 anonim ***** válasza:

"mivel a nőket sem röhögöd ki párducmintásban"


értem,de beszéljünk a cipőről.....ezt nőn is kiröhögném....bocsi

2012. dec. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Jó, de ez az ízlés miatt van csak...amiatt, hogy nem tetszik. És nem amiatt, amit a példában is írtál, hogy egy ősembernek öltözött valakit is kiröhögnének.
2012. dec. 17. 18:05
 27/32 supra01 ***** válasza:

Na, megveszed vagy sem? Remélem igen, mert brutálisan jó szerintem!

Miért lenne ez bu..zis?

Semmi bu..zis nincs benne. Extrém. Ennyi, De jóóóóó!

2012. dec. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Nem igaz, hogy férfi nem hordhat állatmintás cipőket, pl ott vannak a kígyóbőr western csizmák, de ez nem olyan extrém:

[link]

2012. dec. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Én felvenném ;) 14/l

De azért , ha fiún látnám az utcán én is furcsán néznék , de ne feledd :

~A divat mulandó , a stílus örök~

Ha neked tetszik vedd fel nyugodtan :)

2012. dec. 18. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
Én nem javaslom.
2013. jan. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!