Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kicsit combos vagyok,...

Ha kicsit combos vagyok, milyen koktélruhát vagy kisestéyit előnyös felvennem szalagavatóra?

Figyelt kérdés

2012. dec. 17. 20:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Minit! Hidd el, sokkal jobban áll egy teltebb lányon, mint egy nádszálon. Nem szép a pálcikaláb, hiába állítják sokan az ellenkezőjét!
2012. dec. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
olyat ami mell alatt kezd el bővülni és alul lazaesésű és combközépig ér minimum.
2012. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
54%
Ne haragudj meg első, de szerintem nem éppen attraktív látvány egy full narancsbőrös combon a miniruha...
2012. dec. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy narancsbőrös? Ha már vastagabb, akkor neki narancsbőrősnek kell lennie? A kettő nem függ össze már ne is haragudj meg!
2012. dec. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy '50-es éveket idéző, derékban szűk, alul bő szoknya nagyon jól állna, mert ápol és eltakar:) Ha cicis vagy, akkor lehet dekoltált, az elvonja a figyelmet a vastagabb combjaidról, de természetesen túl mély se legyen:) Vagy egy egyszerű, szűk szabású kis fekete ruhát, az slankít, és örök darab.
2012. dec. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszi!!

Tudnátok képet is linkelni ?

A narancsbőr és a zsírréteg független egymástól.

2012. dec. 18. 16:54
 7/13 A kérdező kommentje:
És bérelni lehet ilyen ruhákat ? Esküvős üzletben?
2012. dec. 18. 16:55
 8/13 anonim ***** válasza:

Ilyen szabású ruha biztosan jól állna, szerintem találsz kölcsönzőkben is :)


[link]

2012. dec. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én ilyesmire gondoltam, ami felül ilyen és alul meg bővebb, és legalább combközépig ér.


[link]

2012. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Csak azt írta, hogy combos, ha nem kifejezetten cuki, akkor ez a mell alatt bővülő dolog még kövéríteni fogja. Nekem nagy mellem van, vékony derekam és nagy fenekem, combos is vagyok, de a mell alatt bővülő ruhákban úgy nézek ki, mint egy dagadt kismama.


Kérdező próbálj fel több félét, én nyáron az orsayban vettem egy elegáns kicsit konzervatív szürke ruhát, tök szűk, de nem ilyen szreccs anyagú és nagyon dögösen állt. De a felül szűk és bő a szoknya része se rossz.

Mondom a mell alatt bővülőssel vigyázz, mert a közhiedelemmel ellentétben nem minden esetben ápol és eltakar, sokszor nagyon kövérít.

2012. dec. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!